• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

kmenové fórum

  • Zakladatel vlákna DeletedUser40503
  • Vytvořeno

DeletedUser40503

Guest
Mám takové vylepšení co se týče kmenového fóra...
V podstatě u každé záložky si můžete nastavit viditelnost celkem omezeně :/
Můj nápad spočívá v tom že by se přidala nová položka viditelnosti ''pro jednotlivé hráče''.
Tam by mohl správce fóra vybrat jednotlivé členy kteří by do té dané záložky mohli nahlížet :)
Otevřelo by to nové možnosti strategie, dělení kmenu do určitých skupin a také pro případnou izolaci a dezinformaci špeha ve kmeni :)
 

DeletedUser30368

Guest
Vyhraj si s nastavením člena pro důvěryhodné a dezinformace se jen pohrnou ;)..jen si trochu pohrát s právy a viditelností fóra ;)
 

DeletedUser40503

Guest
no mě nejde zrovna o toho špeha ;) ;) ale o využití nové strategie ;) a to ať si s tím pohraju jak chci tak nedocílím stejného účinku ...
 

DeletedUser37060

Guest
zase je pravda, že niekedy je situácia v kmeni, kde polka hráčov nemá absolútne záujem o tu druhú polku ale stále musia čítať alebo sledovať čo sa deje.... a situácie sú rôzne a aby vždy vodca/zakladateľ menil každému práva na dôveryhodný člen a "nedôveryhodný" obyčajný člen je podľa mňa naprosto nezmyselné zržovanie... :D

tento návrh sa mi páči :great
 

Olda22

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
18
:thumb

Věděl bych jak to využít... :king
 
Nahoru