• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kmenový chat

  • Zakladatel vlákna DeletedUser40956
  • Vytvořeno

DeletedUser40956

Guest
Tak nám přibyla novinka - chat. Naprosto zbytečná a smysl postrádající věc...

Psát si ve dvou hráčích se mohlo i do teď a zprávy zde jsou pěkně propracované a celý jejich systém je dobrý a funkční.

Tak proč děláte chat. To opravdu chcete vést hru tímto směrem ? k záhubě ?
Chat je naprostá zbytečnost a já bych byl pro zrušení. Tedy respektive pro zrušení takovéhoto chatu.


Do divokých kmenů jsem vždy chat chtěl a ve hře mi chyběl, ale ROZHODNĚ NE takovýto. Protože věřím, že kdyby hráli, tak by takovouto věc neudělali. Já jsem pro chat, ale rozhodně by měl sloužit pro konverzaci více osob a nebo kmene.

Co třeba trochu popřemýšlet než něco uděláte a probrat to s hráči. Říci jim co máte v plánu a jak si to představujete a prokonzultovat s nimi, jak to vidí oni.

Nebo třeba vybrat hráče se kterými se to bude pravidelně konzultovat a kteří budou jako zkušení hráči domlouvat co a jak by bylo dobré. Mohli by třeba dostávat vždy pár prémiových bodů za tuto konzultaci :yes.


Já osobně tedy jako hráč bych byl pro zrušení tohoto směšného chatu. Jak jsem psal, tak chatu se nebráním, ale chce to to předělat a ideálně udělat novou budovu do které ho vložit. Název budovy třeba krčma nebo hostinec. Do budovy umístit po pravé straně záložku aktivních hráčů. Navíc nahoře záložky různých konverzací. Jedna by byla kmen pro všechny členy kmene, a druhá záložka by byla volně k dispozici. Mohli by jste do této záložky pozvat své přátele nebo soukmenovce a tam se s nimi se všemi navzájem bavit. Třeba aby si mohli tři přátelé libovolně povídat a kecat spolu :).

Vzhled bych viděl nějak takto a byla by pod zprávami, protože už není jinde místo:

KRCMA.jpg



Toto by rozhodně hráči přijali lépe než ten chat co jste do hry teďka namontovali.

Co vy na to lidi ?




Díky za všechny komenty, názory a podněty ;)

Honza
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser41028

Guest
Co takhle řestat nadávat na vývojáře, přestat být hrubý a udělat něco trochu víc než si zde jen stěžovat na to jak je hra ve tvých očích ,,blbá,, ! Kdyby jsi nejdříve jednal a až pak myslel nebylo by to na škodu. Stačilo obětovat 5 minut a napsat nějakému adminovi či supporterovi a on by ti řekl že se chat pro více hráčů připravuje a bude tu s dalšími aktualizacemi a také by ti třeba řekl to, že se chat nechystá na aplikaci do mobilů. Ale ne musíš hned začít s plašením a dle tvých příspěvků ani nejsi moc dlouho na DK. Tak přestaň urážet vývojáře a hleď si svého. ;)
 

DeletedUser40956

Guest
No divoké kmeny hraju už od světa 1. Akorát jsem si teď dával asi dvouroční pauzičku a zase se k DK vracím :blush

Co se týče hromadného chatu, tak to tedy mohlo být v nové verzi uveřejněno když se to chystá. Alespoň já bych to tam očekával. Teď nově hraju DK asi měsíc co jsem se opět legendárně vrátil :D


Ty nadávky byly psány s nadsázkou, tak si to tak neberte vývojáři. Ovšem i to, že se hromadný chat chystá neznamená, že jsem spokojen s grafikou současného chatu :p, takže i tak bych určitě podobný příspěvek psal i kdyby mě napadlo se zeptat.


Co se týče mě, tak se vracím po opravdu dlouhé době, tak mi taky dej trochu nějakou dobu, než si na místní fórum přivyknu a buď rád, že tu někdo alespoň píše :D
 

DeletedUser37110

Guest
Možná teď napíšu blbost, ale tímto chatem tvůrci patrně zamýšleli něco jiného. Hráči volali po možnosti domluvy mezi sebou například při hromadných akcích, kdy jsi rozeslal hromadnou zprávu, ale další domlouvání akce už jsi musel řešit s každým osloveným zvlášť.
Na pokec je přece kmenové fórum, na chatování zase sociální sítě.. :hi
 
Nahoru