• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kolik je euro

DeletedUser

Guest
nepídil jsem se, ale nejsem si zcela jist touto informací
naše banky převody v eurech umožňují, zrovna tak platební karty se přizpůsobí bankomatu podle země, tedy si myslím, že nějaká varianta by se najít měla :scratch

jinak nevím, zda jsem dobře rozuměl turgonovi? přes paypal zřejmě možnost či dokonce nutnost EUR je...
takže třeba je levnější v EURO platba proto, aby se to srovnalo s tím poplatkem ze zahraničí... :wacko
 

DeletedUser

Guest
Ne levnější platby v euro je proto, že kurz nastavili někdy před rokem a od té doby ho nikdo neaktualizoval.A euro šlo mezitím nechci říct kam.Kdyby to bylo naopak tak by se asi probrali.

BTW: převod do zahraničí je z Čech od 100 do 1000 kč, dle banky a případu. Tedy co já vím. Ono snad nejlevnější je klasická složenka.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
jen vsuvka - jak může někdo tak kultivovaný a všeznalý hrát tak barbarskou hru?
:king
 

DeletedUser2901

Guest
Podle mě má vyšší kurs eura dva důvody, jedním z nich je, že k optimalizaci kursu dochází pouze jednou za čas, a druhý je, že v něm jsou vloženy nějaké poplatky...
 
Nahoru