• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kouzelnická galerie

  • Zakladatel vlákna DeletedUser16358
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser39954

Guest
klobouky

Fuguje mi jen hnědý.Ostatní mi nefungují a nebo si je neumím nasadit :))) U jednoho mi dokonce chybí popis. Je to určitě příjemné zpestření hry,ale více info by neuškodilo ...
 

pavouk123

Zkušený uživatel
VIP
Počet poděkování
75
Fungují, jen se musíš podívat třeba do profilu, jak se ti změnil nick a podobně, je to jen aprílová akce, čistě pro pobavení.
 

DeletedUser

Guest
Na světech s vlajkami lze získat vlajky za ocenění (za klobouk a potom za 10 klobouků - tu ještě nemám, ale za klobouk jsem vlajku dostal).
 

DeletedUser39566

Guest
Tak já už jsem kloboukový odborník :))
Mám klaustrofobii, vidím černobíle a zdrhají mi tlačítka od myši.
Ale mám před jménem šlechtice !

A co hlavně !
Moje vesnice brání kuřata !!! :D :D :D

Díky za akci - bezva :great
 

DeletedUser39854

Guest
Kopinik=kure

radsi at mi ujizdi mys nez mit misto kopiniku KURATA!!!! nevim jestli je mam posilat na podpory nebo ne!!!! :D
 

DeletedUser

Guest
Kolko je vlastne druhov klobukov. staci na neho kliknut v inventari a mam ho nasadeny?
 

DeletedUser

Guest
Nejmíň 12, co jsem viděl. Ale možná jich bude i víc.
 

DeletedUser33829

Guest
Kolko je vlastne druhov klobukov. staci na neho kliknut v inventari a mam ho nasadeny?
Klikat na něj nemusíš, jak jej získáš, tak je aktivní a aktivní jsou všechny, které získáš, řekl bych že se vypnou o půlnoci 3./4. 4., kdy akce končí.

Nejmíň 12, co jsem viděl. Ale možná jich bude i víc.
Kdybys sledoval http://forum.divokekmeny.cz/showthread.php?23251-Klobúky-apríl&p=401699#post401699, tak bys věděl, že jich je nejméně patnáct.;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru