• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Logika podpor...

  • Zakladatel vlákna DeletedUser40934
  • Vytvořeno

DeletedUser40934

Guest
Zdravím, docela dost mě štve, že pokud přijdu o vesnici, tak jednotky zmizí. Přece pokud se rozhodnu nebojovat a spíše posílit jinou svou vesnici podporama, tak je nelogické , že jednotky zmizí. Jsou to vojáci jednoho pána (hráče, majitele vesnic) a nejen vojáci jedné vesnice, kteří se najednou bez boje vypaří.
 

DeletedUser

Guest
jj v Kings Age se dají stáhnout ti vojáci...takže o ně nepřijdu
 
Naposledy upraveno moderátorem:

aRGG

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
mno ano...

ale pak kde to zastavíme? úplně stejně by se přesouvaly útoky, takže v začátcích by to byla velká nevýhoda pro slabší, neb např mám 10 vesnic, relativně čerstvě dobytých (bez vojska a nevystavených) a budu si útok přesouvat jak budu chtít co nejblíž nepříteli, tak ho můžu ohrožovat každý den, není čas na žádnou mobilizaci), zcela nápodobně bych mohl prohlásit vojsko zde na podpoře za vlastní (vyrobené zde) a poslat ho do sousední vesnice, která je pod útokem (tedy bez nutnosti vojska stahovat do původních vesnic...

ne, toto není řešení a i když je to milý nápad, tak má dost úskalí, pokud vojsko z dobyté vesnice zůstane v původně podporované vesnici, tak jak to pořešíme se sedlákem? tam je vojsko natrenované (24000/24000) a k tomu by přibyl ještě jeden sedlák? nebo část?... pokud mám zabetonovanou hranici, tak mi nezbývá než poslat třeba 20 útoků do betonu nebo hranici přeskočit a jít do vnitrozemí, ale pokud by vojska na hranici neubývala? (páč by se ztrátou původní vesnice stávali vlastními vojsky vesnice nové, kde jsou na podpoře?

a nebo? by se vojska na cestě a na podpoře neztratila a byla by nadále součástí původní vesnice, jenže nyní už jiného majitele? to si myslím, že si přeješ nejméně... takže už by proti tobě nebojovala za 14 dní tvoje bývalá vesnice, nyní by už zítra proti tobě bojovalo tvoje bývalé vojsko

jen to nechte jak to je...
 

Deleted User - 18375

Guest
pertlas: Dost tu bylo již řečeno, ale .... Představ si jednu konkrétní situaci. Máš dejme tomu 1000 vesnic. 900 jich je v bezpečí uprostřed území tvého kmene a 100 jich máš na frontě. Fronta je ale daleko. Během bojů vojsko z těch 100 vesnic už žádné nezbylo. Za současné situace můžeš poslat podporu, když podpora přijde, tak je jen v té vesnici. Nikam s ní uhýbat nemůžeš, jen ji stáhnout. Proto si musíš dobře rozmyslet kam ji pošleš.
Ty ale chceš, aby jsi si tam mohl poslat podpory. Hned jak ty jednotky přijdou, tak si nechal od kolegy zabrat příslušné vesnice v týlu, čímž by ti ty jednotky, které jsou na podpoře přešly do té prázdné vesnice a ty jsi je mohl přesouvat zase dle potřeby.
To samé by se dalo udělat samozřejmě i s útočným vojskem a tak si velice rychle obnovovat útočné vesnice na hranicích.

A v této situaci si stále vystačíme se selským dvorem do 24000, nic nepřesahujeme, pokud by k tomu došlo, tak by se to dalo poměrově oříznout. Ale i když by to, co žádáš bylo možné, tak by to hru zásadně změnilo. A stejně by to ničemu nepomohlo. Ty jednotky, které by nemizeli tobě, by nemizeli ani nepříteli.
 

DeletedUser33829

Guest
Čas od času se tu taková témata objeví.

V této hře je spousta dalších věcí, které neodpovídají fungování skutečného světa, nejde jen o tuto jednu věc.;) Prostě přistupuj k tomu tak, že je to hra, která má své zákonitosti, které nejsou v souladu s těmi ve světě.;)

Tvůj návrh těžko přijmou, protože jak jsem napsal, to už tu bylo mockrát a takhle by pak šla změnit spousta dalších věcí.:hi
 
Nahoru