• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Miznutie dedín

  • Zakladatel vlákna DeletedUser38849
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser21608

Guest
zmiznutí vesnic

TOTO SE DĚJĚ I NA 34 SVĚTĚ. Nesouhlasím s vyjádřením co napsal Komicz protože už zmiznou vesnice kde hráči již hráli a nemají začátečný počet bodů dokonce jsou v kmeni. Já to hraji od světa 9 někdy nejdele na světě 12 a setkal jsem se s tím teprve na 34 světě. Je to asi nějaká novinka a je smůla pro ty hráče kterým se to stane jako mě . Začíná to být okolo bíle. Asi to skončím a zkusim štěstí až začne 35.
 

DeletedUser31120

Guest
Já nevím proč to, tak řešíte. :)

Vesnice mizí pouze těm, kteří byli do hry pozvání, aby byli blíž ke svému kamarádovi.. Jinak ne..
 

DeletedUser11059

Guest
Odůvodnění proč, a podstata tohoto nastavení jsou naprosto v pořádku.
Už to bylo zmíněno (bleskosvodka), mohl bych si napozvat 50 kamarádů k sobě a mít neaktivní farmy.

Otázkou je ještě to, zda pravidlo pro pozvané platí napořád, protože to by pak mohl zmizet 15mio účet při neaktivitě (pozvaný hráč). Nebo je to pravidlo platné do dosažení jen jisté bodové hranice (příklad více vesnic, 15k bodů, ....), kdy pak nastavení mizí a vesnice již ne - to jsem z toho jediné pořádně nepoznal.
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
a jde vesnici vymazat katapultama? jako že v ní zbourám všechny budovy a pak zmizí a nebo ne?
 

DeletedUser33829

Guest
Hynku, skrýš zbourat katapulty nejde. To je jedna věc a hlavní budova, selský dvůr a skladiště jdou zbourat maximálně na stupeň 1, takže nejníže kam jde zbourat vesnici je 21 bodů, za předpokladu, že majitel vesnice si sám zboural skrýš, která je jinak už od počátku vesnice a nádvoří Ti jako jediné body nepřidává.:)
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
no tak já obvykle nebourám, škoda vesnic :D
Děkuji za info :hi
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru