• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nádvoří - požádat

Partyzán

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
12
Líbí se mi funkce požádat na nádvoří a často jí používám, ale dost mi vadí jedna věc, která zbytečně obtěžuje. Při kliknutí na tlačítko "vybrat" se rozhodí nastavení stránky a vybraná vesnice někam "odjede". Dlouho jsem nevěděl, čím je tento neduh způsobem a po delším zkoumání jsem na to přišel. Kliknutím na tlačítko "vybrat" dojde ke změně velikosti jednotlivých buněk, zvláště pak té buňky, ve které se nachází název a souřadnice vesnice, což v mnoha případech vede ke změně počtu řádků, na nichž se tento text nachází. Tím dojde k posunutí všech vesnic, včetně zvolené, níže na stránce, a tak místo, abych jednoduše kliknul znovu na stejné místo na tlačítko "požádat", musím posouvat kolečkem myši a hledat, kam mi zvolená vesnice odskočila. Posílání podpor se zbytečně protahuje a ve chvíli, kdy člověk potřebuje odpalovat šlechty, kopírovat sosky, stavět hradby, a dělat spoustu jiných činností to opravdu leze na nervy. Každý, kdo někdy bránil pod hromadným útokem ví, že se většinou musí hrát o čas.

K věci: chci se zeptat, jestli by se dalo nějakou technickou úpravou zamezit změně velikosti buněk. Napadlo mě například, že by mohly mít rovnou takovou velikost, jakou dostanou po kliknutí na tlačítko "vybrat".
 

Partyzán

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
12
Myslím, že jsem problém popsal poněkud kostrbatě, tak jsem udělal dva screenshoty. Mezi prvním a druhým obrázkem proběhla jediná aktivita - kliknutí na tlačítko "vybrat" u vesnice se vzdáleností 29,0. Z důvodu citlivých dat jsem začernil názvy vesnic. Všimněte si posunutí celého seznamu vesnic.
 

Přílohy

  • Požádat - 1.jpg
    Požádat - 1.jpg
    60,4 KB · Zobrazení: 18
  • Požádat - 2.jpg
    Požádat - 2.jpg
    60 KB · Zobrazení: 16
Naposledy upraveno:
Nahoru