• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

navrh pre akademie kmenov

DeletedUser35987

Guest
Cawko,
chcem sa iba spytat,ci by sa v buducnosti nedalo neako odclenit spojenecke kmene od akademie. Myslim si,ze by to bolo lepsie napriklad v tom, ze by sa rozsirilo volne rozosielanie surovin v ramci kmena,pretoze hlavny kmen s akademiou je prakticky ako jeden kmen(tolko ludi sa do jedneho kmena nezmesti) a chceli by sme pomahat mensim hracom,lenze ked su v akademii tak to nejde.
Doporucujem,aby sa dalo oznacit neaky kmen hlavnym kmenom, ze je to akademia a potom by to bolo brane ako jeden kmen. Zakladatel a vedenie kmena z hlavneho kmena by mohlo menit niektore veci v akademii a tym im pomoct.Ale to je iba moj navrh..:)

Dakujem za odpoved, s pozdravom
 

DeletedUser34582

Guest
Prepáčte, že zase komentujem ale čo mi ostáva keď toto vidím...

Čau ....

tak :
1. akademie sú nanič a to, že kmeň potrebuje 1000 ľudí v 50 akadémiach aby niečo dokázal svedčí o neschopnosti...

2. Táto vec by sa dala využiť aj inak ak človek rozmýšľa.... hodím si tam všetky kmene a obchodovanie funguje naplno... a nie len medzi akadémiami.....

3. myslím, že aj tak je voľné rozosielanie surovín možné dosť skoro na to aby bola táto vec potrebná :)

4. asi to je všetko :D
 

DeletedUser35987

Guest
Caw...

1. ja nehovorim o tom,ze kmen potrebuje 1000 ludi a 50 akademii.
2. kazdy kmen by mohol mat 1 akademiiu.
3. Ak mas max pocet ludi v kmeni (neviem ci to je aj tu na niektorych svetoch,ale na sk jeden svet je) 25, tak to si myslim,ze to je fakt MALO!!!
 

DeletedUser6185

Guest
pisal som to uz v nejakej podobnej teme. kazdy svet ma svoje nastavenia a tym padom z toho vznikaju urcite pravidla. jednym z takychto pravidiel je aj maximalny pocet hracov v kmeni. tvoj navrch porusuje, alebo sa snazi obist nastavenia sveta. cize je to nepripustne. ak chces nieco vymysliet, tak nech to nekoliduje s uz nastavenymi pravidlami daneho sveta.

ak ti je 25 ludi v kmeni malo, naco si siel na taky svet? chyba nie je vo svete, chyba je v tebe, mal si sa regnut na svet iny, kde je tato hodnota vyssia. a teraz ty ziadas o upravu hry koli tomu ze si sa regol na nespravnom svete?:rofl trosku trufale, nemyslis?
 

DeletedUser11059

Guest
lalusik, v tomto má Kamuflaz pravdu.
Svět měl nastavení a při vstupu jsi s ním souhlasil. Pokud jsi začínající hráč, chápu, že vybrat si svět nebylo založeno na zkušenostech. Ale pokud máš již něco za sebou, měl bys minimálně tušit do čeho jdeš. De facto bys tím opravdu narušil ten status ochrany a počtu členů na kmen.

Přijde doba, kdy bude možná na žádost hráčů a po anketě změněn počet členů, ale do té doby je to tak, jak to je.
Obchodovat se dá na tržišti ... čili pokud jsou akademici aktivní a stojí za to - pomáhat jim, pak si jistě na sdíleném fóru kmenů můžete domlouvat výměnu na tržišti a být tam na čas a přijímat ty vaše nabídky v prospěšném poměru surovin (a dle možností maximálním poměru dovoleném).
 

DeletedUser35987

Guest
Boze moj, zase ma tu niekto zle pochopil....pisal som tam napriklad...:)

Ale pozrite sa,kebyze sa to da neako odclenit, bolo by to prehladnejsie aj na mape aj vsetko....Na DK mam uz nieco zasebou a mne by sa osobne pacilo,ak by to bolo oddelene,kebyze jeden kmen moze mat maximalne jednu akademiu, nejde mi o posielanie surovin, ale o to , ze ak je neaky velky kmen,ktory ma svoju akademiu, tak aby sa to aj tak bralo,ze patria k nam a nie ako by boli spojenci.
 

DeletedUser30193

Guest
takže ty chceš zlepšit hlavně přehlednost kdo je od akademie a kdo spojenec? pokud ano a máš miliony spojenců nedivme se že se v tom nevyznáš.
 
Nahoru