• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nový svět / svět 39

  • Zakladatel vlákna DeletedUser40809
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser40809

Guest
Zdravím,
s kamarády jsem se domluvil na hromadném startu na prvním novém serveru, který bude následovat. Proto bychom se rádi zeptali, na kdy je očekáváno spuštění dalšího světa? A pokud by jste už měli nějak plánovanáno, tak zda se bude jednat o nějaký klasický svět, či nějakým způsobem zrychlený a podobně.

Děkuji za odpověď.
 

DeletedUser34317

Guest
To si z náš děláš srandu ne?:shock

S38 běží teprve 27 dní. S38 nečekej dříve jak za 2 měsíce.

Jděte na s38, pořád je tam šance se uchytit.

Ale nechápu, jdu hrát na jeden svět, tak mě zničí a hned tady vyřvávám kdy bude další svět a to je věčnej koloběh.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser40809

Guest
Člověk se slušně zeptal, tak bych očekával slušnou odpověď.

A to s tím Tvým koloběhem je možný, nevím zda je to pravda. Ale pokud nevíš nic o mým hraní tady, tak bych pomlčel. :cool
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34317

Guest
No já to myslel všeoběcně, ne konkrétně tebe ;)

Jak říkám, jděte na s38, zase takhle rychlý svět dlouho nebude.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser25426

Guest
pokud nevíš nic o mým hraní tady, tak bych pomlčel...

Zrovna koukám, že tenhle nick měl dokonce tři vesnice - tak bych radši pomlčel :D

[SPOIL]Ne, vážně - běžte na S38, je to slušně nastavenej svět a 4 týdny po otevření ještě není pozdě tam začít :)
Já taky vždycky začínám později - je větší klídek a lepší možnost rozvoje :)[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser31120

Guest
Zdravím,

DK tým přesně neví, kdy bude spuštěn Svět 39.
Konečně slovo má firma InnoGames GmBh.

Světy se spouští v intervalu 3 měsíců.
 

DeletedUser31120

Guest
Jelikož jak již psal Paseracekczech, tak existuje téma, kde jsou všechny detaily popsané.

TÉMA UZAVÍRÁM.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru