• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Obchodník dne

  • Zakladatel vlákna DeletedUser35035
  • Vytvořeno

DeletedUser35035

Guest
Ahoj kamarádi :). I vy ve hře pravidelně využívate tržiště? Vím, že tuhle hru hrají hráči, kteří tuhle možnost nevyužívají a jsem z toho dost zaražen jelikož u mně to je skoro na denním pořádku...Navrhoval bych do hry přinést ocenění Obchodník dne, které by obdžel hráč kterej na tržišti udělal nejvíc obchodů. Nemám síce vymyšleno kdo by ho dostal. Jestli ten co prodává alebo ten co kupuje. Jaký je na to Váš názor ? :)
 

DeletedUser34582

Guest
Ahoj,

Návrh sa mi jednoznačne nepáči...prepáč....udám aj dôvod....

Na trhu dám ponuku napr. 1000 dreva za 1000 železa a dám ju 100 krát.....kvôli tomu oceneniu by mi to prijali osobitne 100 krát.....teraz to tiež niekto robí kvôli oceneniu za obchod.....zbláznil by som sa z toho aj keď je možnosť dať....nezobrazenie tých oznamiek ale občas zabudnem, že som si dal niekam polať surky :)
 

DeletedUser35035

Guest
Nemusí sa jednať o počet obchodov ale napríklad aj o množstvo surovín prepravených atd.:)
 

DeletedUser11059

Guest
Osobně jsem dost proti jakýmkoliv oceněním ... , ale jsou tu, čili nic nenadělám. Ale jakékoliv další nové ocenění bude pro mě opět jen zase zbytečnost, čili ne!e.
 

DeletedUser35035

Guest
V první chvíli sem i já neměl rád ocěnení ale pak sem si na to zvykl
 

DeletedUser6185

Guest
ked nove ocenenia, tak vojenskeho typu. bolo by to len dalsie ocenenie ako je teraz Rabující hráč dne, kde si lamky poslu 4.000 utokov do vedlajsej barbarky a myslia si o sebe, ze su top :)
 

DeletedUser35035

Guest
Znám takového jedného :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
další zbytečný ocenění ..

OT: co 4000 někteří chytrolíni jedou i 15000 .. uplně zbytešně do nejbližší barbarky přes pomocníka v rabování.
 
Nahoru