• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Událost Oceán pokladů (2024)

Kubina

Administrátor
Člen týmu
Administrátor
Počet poděkování
771

Po celá staletí probíhaly boje pouze na pevnině, neboť ta jim poskytovala ty nejlepší strategické možnosti v podobě hor, lesů či bažin. Vrátili se však naši vyslanci, kteří jsou doprovázeni námořními kapitány, jenž zakotvili na nedalekém pobřeží. Nabídli se, že povedou naše vesničany na objevnou plavbu napříč širým oceánem, s příslibem bohatství pro ty, kteří prozkoumají nové krajiny. Členové posádky jsou již připraveni, nastal čas napnout plachty!seas_of_fortune_1.jpg

Oceán pokladů


Vážení hráči,

po roce se z nás stanou opět mořeplavci! V události "Oceán pokladů" budete objevovat nezmapované krajiny a nalézat mocné předměty.

Začátek události:
6. 6. 2023 (14:00)
Konec události: 20. 6. 2023 (14:00)

Událost nepoběží na Speedech a Classic světě!

Oceán%20pokladů.png


Vaším úkolem v události bude shromažďovat členy posádky plněním různých herních akcí a najmout kapitány, kteří posádku budou vést k průzkumu okolních ostrovů. Objevováním nových oblastí můžete každý den získat speciální odměnu, přičemž každý kapitán má určitou šanci, že ji nalezne právě on. Největší poklad však získáte až tím, že odhalíte všechny ostrovy, což vám umožní získat hlavní odměnu události.

Více o naší události se můžete dozvědět v přiloženém videu:


Novinky v události 2024


Lístek události

Odebrali jsme původní obchod události a nahradili ho novým systémem. Lístek události bude mít dvě řady: jednu zdarma a jednu prémiovou. Pokrokem v události budete otevírat milníky, za které získáte odměny.

Čeká na vás spousta odměn, mimo jiné balíčky surovin nebo třeba posilovač vlajky!

Lístek události poběží spolu s událostí.

Jakmile dosáhnete konce běžné řady, další stránky s odměnami budou přidány automaticky.Doufáme, že si událost užijete a budeme rádi, když nám zanecháte krátkou zpětnou vazbu k nové události v diskuzní sekci!

Váš DK Tým
 
Nahoru