• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Opevnění (otázka jako dělaná pro Turgona)

DeletedUser

Guest
Představ si, že pošleš armu (s beranidly) na dědinu a všechny beranidla pojdou. Ale srazí opevnění třeba o 5 stupňů. Už podle toho se dá zpočítat, kolik nepříteli zbylo armády.
 

DeletedUser3219

Guest
ale když pošleš 20 útoků a hradby ani neškrábneš, docela se hodí vědět, jestli tam má čtrvt milionu jednotek a má smysl to zkoušet dál nebo 4 miliony ;-)
 

DeletedUser15709

Guest
ale když pošleš 20 útoků a hradby ani neškrábneš, docela se hodí vědět, jestli tam má čtrvt milionu jednotek a má smysl to zkoušet dál nebo 4 miliony ;-)
No me by spis zajimalo,jestli ma nekdo zkusenosti s tim,ze mu 1000 beranu a paladin a hradby ani neskrtnou? Me se to jeste nestalo a hradby na 19 uz mi stipe 750 beranu, ktere stavim v army bezne....
Turgone nemas vyzkousene, kolik army staci na to, aby hradby nepadly??? Dikymoc
 

DeletedUser

Guest
No me by spis zajimalo,jestli ma nekdo zkusenosti s tim,ze mu 1000 beranu a paladin a hradby ani neskrtnou? Me se to jeste nestalo a hradby na 19 uz mi stipe 750 beranu, ktere stavim v army bezne....
Turgone nemas vyzkousene, kolik army staci na to, aby hradby nepadly??? Dikymoc


Čím víc obrané armády tím nižší šance na poškození hradeb. cca 50000 jednotek od každé obranné pěchoty Ti zaručuje téměř dokonalý výsledek.
 

DeletedUser3219

Guest
No me by spis zajimalo,jestli ma nekdo zkusenosti s tim,ze mu 1000 beranu a paladin a hradby ani neskrtnou? Me se to jeste nestalo a hradby na 19 uz mi stipe 750 beranu, ktere stavim v army bezne....
Turgone nemas vyzkousene, kolik army staci na to, aby hradby nepadly??? Dikymoc

1000 beranů mi přijde zbytečně moc. Nezkoušel jsem to, ale věřím těm, co to počítali, že optimum je někde kolem 300-400.

jinak je to asi 14 dní? poslal jsem 60 plných útoků, dorazily v rozmezí 30 minut a samá červená - hradby ani ťuk. Samozřejmě jsem k tomu fakoval.., venici se mi pak nepovedlo vyšpehovat ani s 10.000 špehy...., takže by myslím nepomohla ani plná vesnice beranů....
 
Nahoru