• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

přesun oznámení o došlé zprávě

hrajujá

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Při hře mám navolené upozornění prohlížeče. Vyhovovalo by mi, pokud by upozornění nepřekrývalo datum a čas. Dnes se mi stalo, že jsem časovala podpory, hlídala jsem čas, kdy podporu poslat a najednou mi přišla zpráva. Oznámení o došlé zprávě vpravo dole překrylo datum a zobrazení času. Samozřejmě, když jsem neviděla čas, neodhadla jsem vteřiny, kdy podporu poslat a tím pádem jsem přišla o vesnici. Měli jste vidět, jaký jsem měla dopal. Při tom by stačilo posunout upozornění tak, aby důležité informace o čase nebyly překrývány.
 

DeletedUser39087

Guest
Načo potrebuješ vidieť serverový čas ? Už nejakú dobu je v tom okne kde potvrdzuješ podporu čas príchodu..
 

hrajujá

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
I Ty jeden, byl jsi jedním ze tří útočníků. Časovat umíš výborně. Pokud si spočtu v kolik hodin mám podporu poslat a posílám jich několik do vteřiny, aby se některá z nich trefila do rozmezí setin vteřin jak potřebuji, řeším to tím, že sleduji servrový čas a odklikávám v jednotlivých oknech její poslání.
 
Nahoru