• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Paladin

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser39940

Guest
čus, k čemu jsou předměty u paladina? zatim žádný nemám, a nezdá se že by to nějak rychle rostlo, jak mám udělat aby mi ty % rostli rychle a k čemu mi pak ty věci budou? dík
 

DeletedUser33829

Guest
Pokud v boji umřou jednotky nebo i samotný paladin, tak procenta jdou rychleji nahoru.

Potkal jsem se i s hráči co dávají paladina do barbarky, aby jim umřel...
 

DeletedUser39977

Guest
Jak je to s paladinem když mám item dalekohled a pošlu ho normálně s utočnou armádou? Dnes mi 2x umřel. Bitvu jsem jasne vyhral a zemřeli mi tak 5% armády včetně paladina. Dalekohled by přeci neměl fungovat, když ho neposílám čistě jen se špehama??? Dík za objasnění
 

DeletedUser33829

Guest
Funguje, když ho pošleš čistě jen se špehy. Systém bojů špehů porbíhá jinak, jak systém boje a záleží na nastavení světa, navíc během boje špehovací jednotky bojují nejdříve, i když bitvu vyhraješ, můžeš tak ale klidně přijít o špehy.

Paladin s dalekohledem umírá, až jako poslední se špehy, takže kdyby Ti přežilo jen minimum špehů, tak i v takové situaci vyšpehuje jednotky, budovy, suroviny i jednotky mimo vesnici, což bez dalekohledu bys to jinak nevyšpehoval v takové situaci.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru