• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Pomocník rabování

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 18375
  • Vytvořeno

Deleted User - 18375

Guest
Tak vás zdravím, tentokrát sem přidám jeden takový drzý nápad já ... :)

Po dlouhé době jsem se rozhoupal k tomu, že jsem si aktivoval pomocník rabování. Pořádně jsem ani nevěděl do čeho jdu ...

Po chvilce tápání jsem si vzpomněl na to, že lze posílat útoky rovnou z mapy - paráda. Ještě více jsem se zaradoval, když se mi nad každou vesničkou na kterou jsem poslal útok objevila sekera - ovšem o to větší zklamání jsem zažil, když jsem se na mapu po chvilce vrátil - sekery byly fuč, neexistuje žádné odlišení vesnic na které útočíte - tedy vlastně ano, existuje - musíte si ovšem koupit prémiový účet! Óóóó, jak nám ty služby do sebe krásně zapadají ... :D

Takže můj návrh už asi tušíte - bylo by možné zařadit do pomocníka rabování stálé označení vesnice na mapě, která je pod útokem? A aby jsme se vyhnuli tomu, že někteří filutové by toho využili pro přehlednější napadání jiných hráčů bez PU, ale jen s pomocníkem, tak by se v tomto případě označovali pouze napadené barbarské vesnice (pomocník rabování se dá využít právě jen na barbarské vesnice).

Nežádám o moc - jen o logickou kompletnost nabízených placených služeb,
Děkuji
 

DeletedUser23979

Guest
Víš.....PÚ je pro usnadnění......pokud by žádal každý o něco, tak bychom PÚ nepoužívali.........

Je to věc, která usnadnuje hraní.....nechceš používat, nemusíš
 

Deleted User - 18375

Guest
Ale já to chápu :) Mě jde o to, že v pomocníku rabování chybí funkce, která tam logicky patří :yes
 

Deleted User - 18375

Guest
No ano.

Ale to je to samé jako by jsi si zaplatila prémiový účet a masová rekrutace a ražení mincí by bylo za příplatek :)

Já nemám nic proti PU, přes 3 roky jsem si ho platil a pokud mě to nepřestane bavit, tak si ho budu platit i na světě 24. Ovšem fakt je ten, že pomocník rabování je bez aktivovaného PU prakticky nepoužitelný. Pokud chce mít Innogames tyto služby oddělené, tak prosím - potom ale žádám jistou kompletnost. Nebo ať tyto služby sloučí do sebe, cenu PU navýší o příslušný počet bodů a jede se dál ... Jsou tedy 2 možnosti - ale současná situace je hrozná ....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34582

Guest
Súhlasim s Tebou a nezaškodilo by ak by nejak aj označili vesky, ktore si ten deň už vyraboval mne sa stalo, že som to otočil do jednej vesky aj viackrat :D
 

DeletedUser

Guest
No pokud jdou s pomocníkem rabování farnit jen barbarky, tak je to vcelku nanic.
Ono stejně nevidím nějaký extra veliký význam pomocníka, leda v ušetření premia. jenže při 50+ vesnic se to už stejně nedá bez premiaku moc efektivně hrát. Jedině jako budovatelskou strategii, ale i tam je na boudu klikat mince.
takže snad se to dá využít jen v samém počátku.
 
Nahoru