• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Pomocník rabování

  • Zakladatel vlákna DeletedUser37895
  • Vytvořeno

DeletedUser37895

Guest
Ahoj,
Podle mě je pomocník rabování hodně ze začátku omezený a mohl by být snáze lepší... Přidal bych do pomocníka i vesnice normálních hráčů. Ze začátku útočím , tak na 5 barbarek a 10 hráčů po 24 bodech. Byl by mnohem užitečnější a myslím, že by jsi tento doplněk kupovalo mnohem více hráčů. ( a o to jde ne ? ;) )
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
Ne, hrozí snadné zneužití jako "méně účinný fake script", navíc je problém, že běžný PR nepočítá s fake limitem, protože ten se vztahuje jen na útoky na vesnice hráčů. Když bys 200bodové hráče chtěl ze své 2000bodové vesnice farmit 4 LK stejně jako barbarky (příklad), při fake limitu 1 % bys to nemohl odeslat.
 

DeletedUser37895

Guest
pořád nevidím včem by to pro inno měl být problém. Nastavilo by se to tak ,aby se započítával fake limit a další faktory. Kdyby útok neslpnil podmínky jednodušše by se neodeslal.
 

tantalena

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
132
1) využití jako skoro fake skript
2) právě to, co píšeš - protože farmení hráčů a barbarek je odlišné a když jsi zvyklý farmit opuštěné vesnice malým počtem vojska, tak bys vzor farmících útoků stejně musel přepisovat ve chvíli, kdy bys farmil hráče
 

DeletedUser37895

Guest
Zavést aspon na hráče ,kteří se jen přihlásili a hru vypli je jich tam více než dost a hodně by to mně a mnoho dalším hráčům ulehčilo práci.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser2005

Guest
...osobně bych spíše v této pomůce přivítal možnost vidět,není - li dotyčná ves rezervována soukmenovcem či dalším z hráčů se kterými máme sdílené rezervace,při odesílání z mapy toto zřetelné je,nicméně při takovém odesílání je pomocník zbytečností...několikrát jsem si už pěkně rozbil hubu,když jsem dorazil do obsazené vsi...:eek:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser41736

Guest
Mě zase v pomocníku rabování chybí možnost schovat barbarky, ze kterých se mi vojsko vrací. Můžu si schovat ty, do kterých zrovna jdu, ale opačně ne. Už se mi stalo, že jsem omylem poslal rabovačku do vesnice, ve které jsem zrovna byl. Nebo jsem tuhle možnost přehlédl?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser33829

Guest
Taková možnost tam asi není, ale proč Ti vadí? Pokud posíláš útok se špehem či špehy, tak máš kolonku C, kde Ti to vyšle tolik jednotek, aby co nejefektivněji vybrali suroviny, navíc se hodí rabovat barbarky ze kterých se vrací jednotky, protože nejspíše nebudeš jediný hráč, který je rabuje, takže je škoda pak poslat do barbarky později více jednotek, ale budou se třeba vracet jen s polovinou nosnosti kapacity či i méně.:hi
 

DeletedUser41736

Guest
No mě šlo právě ještě o dobu, kdy jsem špehy neměl a do barbarky jsem posílal rabovat pěchotu, kterou má člověk z tutoriálu a navíc barbarky jsou na nízkých stupních. Výsledkem té kombinace je, že musím poslat dostatečný počet jednotek, který neumře ani při nehorším štěstí na základní obranu, ale zpravidla unese víc, než barbarka stihne vyprodukovat. Ono by bohatě stačilo, aby u těch vracejících se byla ta sekyrka se šipknou, podobně jako v náhledu.
 
Nahoru