• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Ražení mincí

DeletedUser33144

Guest
Zdravím,
dnes, když jsem strávil asi 10minut klikáním na "Razit zlaté mince" mě napadlo, že by vůbec nebylo od věci vylepšení.

Myslím, že schází políčko, kam zapíšeme KOLIK mincí chceme vyrazit (stejně jako tomu je například u vojáků).
Není to žádná náročná změna, ale zaručeně by to usnadnilo život mnoha hráčům ;)

Arath
 

DeletedUser11059

Guest
Co se týče ražby mincí ... nejsem si jist, protože mám PÚ, ale i bez prémia by mělo jít v panském dvoře zadat hromadnou ražbu mincí ve všech vesnicích najednou, dle kritéria (počet a skupina). ... vypadá to následně:
[SPOIL]
8788df3cf3_83766331_o2.jpg
[/SPOIL]

S vojákama a stavbou budov už je to jiné. Pokud nemáš premium, pak prostě musíš klikat do každé vesnice a každou jednotku zvlášť. Zaplať si PB a nasaď si PÚ a budeš moct i tyto dvě činnosti dělat efektivně a hromadně naráz.
vypadá to následně:
hromadné stavby budov:
[SPOIL]
7e74d53798_83766508_o2.jpg
[/SPOIL]
hromadná rekrutace:
[SPOIL]
f0704462c7_83766665_o2.jpg
[/SPOIL]

Proto to premium existuje, aby urychlilo hru, usnadnilo hru. Nějak si InnoGames musí vydělat na provozování servrů a zaplacení vývojářů a dalších zaměstnanců na HPP.
 

DeletedUser33144

Guest
Díky za odpověď..
PÚ nemám, takže tím to bude..
ale myslel jsem, že ani na PÚ toto není, tak jsem na to chtěl upozornit a doufat, že se to zavede i pro normální účet :))
 

DeletedUser31446

Guest
Tomuhle rozumím, protože to hráči s PU neposkytuje žádnou přímou herní výhodu. Ale i když samozřejmě chápu že Inno musí z něčeho vydělávat, tak se mi moc nelíbí možnost zkracování stavby za PB na novějších světech. :king
 

DeletedUser34582

Guest
No je to vyhoda urcita ale ber to tak, ze taky co daju opevko za pol hodiny z 0 na 20 za to daju dost PB a pre Teba to je vyhoda lebo hra môze opät postupit za tie peniaze a pridat sa do nej nieco nove co budes môct vyuzivat aj Ty :)
 
Nahoru