• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Rozlišení vesnic na mapě

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser4673

Guest
Dobrý den,

jelikož už jsem delší dobu mimo aktivní hraní DK, tak už si nevzpomínám, jakým způsobem se na mapě rozlišovaly vesnice podle skupin. Mohl by mi někdo poradit? Co si tak vzpomínám, byl u každé vesnice nějaké malý obrázek nebo barva, dle přiřazení vesnice do skupin.

Díky,
Mauri
 

DeletedUser

Guest
Řazení do vlastních skupin si musíš nastavit sám.

Na mapě podle barvy systém automaticky dává jen barvy:

Bílá (Aktuální tvá zvolená vesnice)
Žlutá (Veškeré tvé vesnice)
Tmavě modrá (Vesnice tvého kmene)
Světle modrá (Vesnice Spojence)
Fialová (Dohoda o neútočení)
Červená (Nepřítel tvémo kmene)
Šedá (Barbarské a bonusové vesnice)
Hnědá (neutrální vesnice)

Pokud myslíš značení vesnic nějakého hráče, tak s pomocí PÚ, kde si založíš pod mapou vlastní skupinu a vše tam v nastavení nalezneš.
Při vlastních vesnicích to máš v přehledu u zakládání skupin vesnic.
 

DeletedUser4673

Guest
No tak sorry, ale já tam nic takového nemám. To jaké barvy na mapě jsou moc dobře vím, ptal jsem se na barevné rozlišení VLASTNÍCH vesnic na skupiny, které už vytvořené mám.
 

DeletedUser

Guest
Pokud vím, tak taková možnost ve hře ani nebyla. Byla možnost barevného podložení v nastavení skupin, když si dáš mapa -> vlastní vesnice, nebo jak se to jmenuje (nemám momentálně PB a matně si pamatuji přesný název) a tam je možnost dát tam barvu a to uvidíš na mapě, ale ne na minimapě. Pouze mapa, taky tam lze dát označení např. meče (Pozadí za ním lze měnit, nejspíše tedy nechat i jen pouze barva. Já pro přehlednost používal io miniobrázky jednotek.
 

DeletedUser

Guest
No tak sorry, ale já tam nic takového nemám. To jaké barvy na mapě jsou moc dobře vím, ptal jsem se na barevné rozlišení VLASTNÍCH vesnic na skupiny, které už vytvořené mám.

Máš na mysli toto?
9ZvLzo0.png
 

DeletedUser25426

Guest
Ke skupinám, které si vytvoříš v náhledech - dynamickým i manuálním - si můžeš dole pod mapou nastavit ikonku a barevný podklad... Pokud máš PU.

kXRgyIq.png
 

Deleted User - 18375

Guest
A mám takový pocit, že na to byl i nějaký script... Je to už hodně dávno, ale myslím, že zobrazoval podbarvený text u vybraných skupin.... ten by už ale stejně určitě nefungoval ... ;)

PS: Mourku ty snad ještě hraješ?! :D
 

DeletedUser4673

Guest
No já určitě měl ten script :D Hraju, na světě 38 :p Jako Human69
 

Deleted User - 18375

Guest
Tak jsem našel ve svém sejfu kde jsem shromažďoval vše kolem DK ještě jeden takový podobný script, který právě měnil barvu těch teček u vesnic podle skupiny... to ale nebylo příliš výrazné ...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru