• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

S čím utočit a jak

  • Zakladatel vlákna DeletedUser38950
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser38950

Guest
Ahoj je mi jasné že tady bude plno témat které s tím souvisi ale zeptám se (nepřehledné forum)
1.jaké jsou obranné a jake utočné jednotky
2. kalkulator morálky - kde zjistím utočné body mé i protivnikove ?
3.jak je přesny simulator ?
 

DeletedUser33829

Guest
Co takhle se podívat na wiki?:scratch

1.
obranné - kopiník, šermíř, lučištník, těžká kavalérie, pokud hraješ na světě s artefakty pro paladina těmi novými vyššími bonusy, tak katapulty za pomocí Altheniných ohňů
útočné - sekerník, lehká kavalérie, Lučištník na koni, beranidlo, katapulty
špeh slouží ke špehování nepřátelského vojska či obraně před před cizími špehy

2. ve svém profilu a v žebříčku poražený nepřítel

3. naprosto přesný, pokud zadáš všechny věci;) jenom teď tam nejdou přidávat bonusy ze zimní události


Fórum není nepřehledné, i když by mohlo být lepší, ale Ty jsi hodně líný najít si takové elementární věci.
 

DeletedUser38950

Guest
Odkážu tě na WIKI - http://help.divokekmeny.cz/wiki/Jednotky#Tabulka_jednotek_a_jejich_vlastnost.C3.AD

Máš tam všechny jednotky, při kliknutí na danou jednotku ti vyskočí podrobně co je to za jednotku, k čemu slouží a k čemu je dobrá.

TOP

to jo ale není mi jasne např proč když si v simulatoru dam např svych 91 kopí a jeho 90 proč moje arma umře a mu zustane 50 jednotek (opevněni a všechny bonusy vypnute i hradby 0) ale když dam 90 svych proti 90 jeho tak vyhraju ...moc logiky mi to nedava...
 

DeletedUser38950

Guest
to jo ale není mi jasne např proč když si v simulatoru dam např svych 91 kopí a jeho 90 proč moje arma umře a mu zustane 50 jednotek (opevněni a všechny bonusy vypnute i hradby 0) ale když dam 90 svych proti 90 jeho tak vyhraju ...moc logiky mi to nedava...
90 svych sekerniku sry
 

DeletedUser

Guest
To také najdeš na wiki. Doporučuji si to projít celé jistě tam najdeš hodně rad.

Je to tím že obranná jednotka nemůže druhou obrannou sundat. K tomu potřebuješ útočné jednotky, třeba sekery. Vyzkoušej si to v simulátoru :yes
 

DeletedUser33829

Guest
Protože jednotky mají útočné číslo a obranná čísla (jedno proti pěchotě, další proti kavalérii a jedno proti lučištníkům).

kopiník má útočné číslo 10 a obranné proti pěchotě 15, takže je jasné, že při útoku 90 kopiníků proti 90 vyhraje obránce
sekerník má útočné číslo 40 a obranné proti pěchotě 10, takže je jasné, že při útoku 90 sekerníků proti 90 vyhraje útočník
 

DeletedUser38950

Guest
jo táák takže když pošlu 10 kopí mam utočné body 100. a soupeřovi obrané body jsou 150 tím pádem mě na plné čáře sunda joo?
 

DeletedUser33829

Guest
Jasně sundá, ale ještě má základní obranu vesnice ta je 20, takže při štěstí 0 % a kdyby vesnice byla bez hradeb, tak při útoku 10 kopiníků máš útok o hodnotě 100 a obránce při stejné obraně má obranu o hodnotě 170, takže ano vyhraje obránce, v případě těch sekerníků by to byl útok o hodnotě 400 proti 120, takže vyhraje útočník. Tato čísla máš ve hře, když si klikneš na jednotku nebo i na výzkum v kovárně.;)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru