• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

| S | - Sarmatští rytíři - akademie

DeletedUser

Guest
Po dlouhém rozhodování o vytvoření či nevytvoření akademie jsem se rozhodl k nestandartnímu postupu. Vedlo mě k tomu to, že je zbytečnost mít akademii poblíž hlavního kmenu. Proto bych rád založil akademii se samostatným vedením na jiné světové straně světa 16.

Jak si to představuji?

1) Akademie musí být založena na jiné světové straně než je kmen Sarmatských rytířů tzn. severovýchod, jihovýchod, východ.

2) Ve vedení akademie by nebyl nikdo z hlavního kmene, ten by vedl nejzkušenější hráč co by se mi ozval a po krátkém rozhovoru ( pohovoru ) bych se okamžitě rozhodl.

3) Akademie by se řídila stejně tvrdými, či mírně odlehčenými pravidly jako hlavní kmen.

4) Komunikace vedení akademie s hlavním kmenem by musela být na ultimátní úrovni, jak je zvykem v hlavním kmenu.

5) Diplomacie akademie by podléhala pouze hlavnímu kmenu.

6) Nábor do akademie by podléhala pouze vedení akademie. Hlavní kmen by toho neměl právo mluvit.

7) Jednání akademie, jejich činy či válečná tažení by byla pouze jejich vlastní doména. Vzhledem k nastavení světa kdy je možné posílat podpory pouze v rámci jednoho kmene by tudíž akademie sloužila jako částečně samostatný kmen a tak by musela i jednat. Navíc vzhledem k poloze akademie by nebylo možné jakkoli vojensky přispět ( samozřejmě existují vyjímky kdy mohu toto nařídit, ale preferujeme samostatnost jak to je jde a to i v hlavním kmeni ).

Kdo by měl zájem pište mi přímo ve hře, nick mám stejný.

Lord.Seraph
 

DeletedUser9

Guest
Tak toto je ešte ďaleká budúcnosť, najmä keď Lord.Seraph už nepôsobí ako vodca, ale ako utečenec. Vybudoval silný kmeň, ale opustil ho na jeho vrchole, tak to už je niečo. Akadémia kmeňa | S | nebude. Ich spojenecké kmene sa rozpadli a z akého kmeňa si potom spravia svoju akadémiu, z xxx? Nepredpokladám, že xxx sa bude niekedy môcť rovnať im a vydrží dlhšie ako Sarmati. No uznávam, že Sarmati začali veľmi dobre a rýchlo vystupovať, ale s koncom Serapha to už nebude také ľahké stúpanie, lebo okrem toho, že to bol vodca, bol aj stratég.

No dajte na mňa, Sarmatom prichádza nová šanca. Pridala sa k nim generálka Lucisa 24 a tá určite povedie tento kmeň, dokiaľ bude na takej dobrej úrovni, ako bolo doteraz a vôbec stále je.
 
Nahoru