• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

scripty , řešení nejvtěších problémů

Rellativ

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
Stále se tu na speedech řeší sripty , primárně kvuli farmu , není náhodou uplně jednoduché řešení ? třeba to že na speedu díky farmu můžete vyfarmit třeba 1000 vesnic , pak by už farm nebral žádné surky , tím pádem by každý musel utočit a farmit s co největšíma počtem jednotek , , pak by scripty na tohle byli k hovnu , jen tak na zamyšlení
 

Agresivní virus

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
jenom k zamyšleny dal sem ke schvalení keypres skript ktery když držiš tlačitko farmi sam :D co takhle taky se s tím naučít ? ale to by bylo moc složity že? já souhlasím že ano proto mam automaticky :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 

Rellativ

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
jenom k zamyšleny dal sem ke schvalení keypres skript ktery když držiš tlačitko farmi sam :D co takhle taky se s tím naučít ? ale to by bylo moc složity že? já souhlasím že ano proto mam automaticky :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
drž si tlačítko jak dlouho chceš pitomče , já chci hru zlepšit pro všechny , ne jak ty arogatní blb zhoršit pro pár děcek co se dostal k keypresu a scriptum , naučte se trochu chovat , do budoucna se vám to bude hodit děcky nevychovany
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Tohle omezení se na některé speedy sem tam nastaví a rozhodně je to fajn zpestření, nicméně např. na lvlu 1 by to byla blbost... to bys neudělal vlak ani za 4 hodiny. :p
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Farm limit neomezuje vyfarmené suroviny, pokud se teda furt bavíme o tom samém. :D
 

Rellativ

Nový uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
2
Farm limit neomezuje vyfarmené suroviny, pokud se teda furt bavíme o tom samém. :D
šlo spíš o nápad , na každém speedu nafarmit určitý počet vesnic , pak byjsi nmohl brát z vesnic suroviny , to kolik byjsi sebral by bylo zavislé na vělikosti armádya kolik je v dané vesnici surovin
 
Nahoru