• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Setkání - Dobrozlák

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
K mému reálnému sekání s jiným hráčem došlo asi tak před třemi lety a to úplně nevědomky. Nastupoval jsem do prváku, byl jsem zhruba o tři až čtyři roky starší než moji spolužáci, tudíž jsem byl tak nějak mimo veškeré dění. Tou dobou jsem měl vesničku na světě 8, ale celkem nechutným způsobem mě začal farmit nějaký důchodce (podle profilu). Začal jsem bejt docela naštvanej páč i když jsem nic neměl tak na mě útočil. Po pár dnech kdy zřejmě usoudil že už jsem dost nakrklej, tak poslal pět posledních útoků. Vtom jsem za zády zaslech tak dneska Dobrozlák končí. Šlehl jsem telefonem proti zdi, otočil se na spolužáka a řekl Ty kuní obličeji to jsem já! Slovo dalo slovo a byli jsme přátelé.
 

DeletedUser

Guest
kolikrát jsem se přistihla při tom,že jsem se v práci rozhlížela a říkala si,támhleta k.... na mě určitě útočí,není možný aby mě stejně jako ona sejřil ještě někdo další-svět je strašně malej;)
 

DeletedUser

Guest
co je taky důležitý je to že já pocházím z od Karlových a ta škola je v Domažlicích což je cca 100 km, takže kdybych nešel na školu tak se asi nesetkáme :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru