• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

setkání edai

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser25074

Guest
abych řekl pravdu, tak nevím které přesně setkání bylo dřív, takže popíšu to, které si pamatuju víc :)

Byl krásný den (pod mrakem) dne 12. září 2009. někdo si na ten legendární den vzpomíná a někdo ne.
Když začnu od začátku, tak při vyhlášení II. oficiálního srazu jsem již nějaký ten pátek hrál a toužil jsem někoho poznat. Sraz byl ideální příležitostí. V tu chvíli mi bylo 17 let. Rodiče mě až na Horní hrad nechtěli pustit, nicméně nedal jsem se. Nakonec mě tedy pustili. Začal jsem schánět někoho ze soukmenovníků, kdo jede též. Hráčka Huha (nyní cleana) mi napsala, že pojede přes Prahu na Horní hrad a pak po srazu opět do Prahy. Vyměnili jsme si telefoní čísla a udali čas a místo srazu. někdy okolo 10. hodiny na zastávce Nádraží hostivař. (dohledáno zpětně ze vzpomínek)
Když nadešel čas srazu, tak jsme o sobě nevěděli a já tam trochu bloudil :yes. Spasil nás telefon. Zamávali jsme na sebe a pak už stačilo dojít k autu a frrrr na sraz. Nutno dodat, že s námi v autě ještě jel hráč Marek XD (pokud si ten nick pamatuju správně...)
V autě jsem se dozvěděl, že Huha (cleana) má narozeniny ve stejný den jako já, ale narodila se o pár let zpět. nicméně to byl můj první člověk (a prozatím poslední), kterého jsem našel se stejným datumem narození :).
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru