• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Seznam vesnic (Pú)

DeletedUser

Guest
Zdravím, hodně bych ocenil kdyby šla tabulka vesnic co vám vyskočí když kliknete na šipečku vedle názvu vesnice zmenšit.
Pro mě je strašně velká a furt mi někde překáží :D
Díky :)
 

DeletedUser11059

Guest
Tak na ni neklikej ;-)
Já jsem to udělal jednou a dokud jsi to tu nenapsal, tak bych si na to ani nevzpomněl.
Jsem asi už zvyklý kliknout v náhledu na příslušnou skupinu.

Ale pokud Ti to vadí a rád bys změnu (a nemělo by to pak narušit zase zvyky jiných - malá by jim nevyhovovala), muselo by to být asi jako u mapy ...., sám si popotažením (zadáním v nastavení, jako velikost mapy) navolíš velkost padacího okna. To by asi bylo schůdné a proveditelné řešení ..... v nějakém dalším update.
 

DeletedUser25426

Guest
Já bych se spíš přiklonil k tomu, aby ta tabulka nelezla i do další, z tabulky otevřené vesnice - je to pěkně únavný ji pořád zavírat... Nějak mi unikl smysl toho, proč to změnili a zůstává otevřená...
 

DeletedUser

Guest
Jojo myslel jsem aby se dala měnit velikost přesně jako u mapy :) Podle mě je rychlejší přesouvat se mezi vesnicema touhle tabulkou než přes náhled.
 
Nahoru