• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Smajlíci v osobních zprávách

  • Zakladatel vlákna DeletedUser38802
  • Vytvořeno

DeletedUser33829

Guest
Jak já už to slovo „podezření“ nesnáším, u mě už vyskočí asociace ke slovu „Strify“:mad. Podezření na porušení pravidel.:wacko Co to je podezření?

Co je to reklama se tu někdy tak před rokem a půl celkem rozebíralo, byly tu a nejspíše ještě někde jsou i citace z českých a slovenských zákonů, ale jediné co si pamatuji je to, že to na Slovensku definují jinak, než v Česku. Mně se zdá, že to tenkrát tady citovali pajclin a tomzr2 nebo Biblos, řekl bych že asi ten to nebyl?:scratch Když mi někdo pošle odkaz na svůj profil na youtube, tak to můžu klasifikovat jako nežádanou zprávu (SPAM), ale asi těžko jako reklamu.:n_o

Pokud vezmu, že reklama je šířena za účelem zisku, tak když hráč bude šířit odkazy na produkty z kterých ale sám nic nemá, tak bych to taky neoznačil za reklamu, to by v opačném případě šlo za reklamu označit i odkaz na charitu.

Především nejsem práskač.:D Když už by někdo šířil reklamu a poslal ji 200 lidem, tak každý má tedy tuto zprávu hlásit na support, ale ta představa, že se v toolu objeví 200 stejných topiců supporťáky akorát rozčílí, takže je pěkné číst, jak každý má hlásit každé nedodržení pravidel, ale pak v toolu při založení takového nedodržení pravidel obdržím rozzlobenou odpověď od supporťáka proč to jako hlásím, že už to tu má padesátkrát od jiných hráčů.:rofl
 

DeletedUser

Guest
Určitě ti nikdo nevynadá za nahlášení :yes, člověk nemůže vědět, kolikrát danou stížnost obdrželi. Každopádně by nikdo neměl být lhostejný k pravidlům a měli by se je snažit všichni prosazovat :). Pravda, někdy z toho jde hlava kolem :wacko:D
 

hynekzalesak

Zkušený uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
94
tento návrh podpořím :) vím jak zakladatelka tohoto tématu píše a mně se se její smajlíci na doladění příspěvků líbí, buď ať nám je INNO nadefinuje a nebo aspoň povolí posílat obrázky :pardon
 
Nahoru