• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Spomienky-Dablicek77

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser19924

Guest
Moje prvé začiatky boli velmi zlé,zaregistroval som sa na server 5 par týždnou po začatku. Mal som malú dedinku v ktorej som po pár dni hrania urobil 100 sekernikov a tak som zapal mapu a popozeral som sa po hráčoch naprv som začal utočiť na barbarské dedinky potom som si trúfol na hráčov ale naneštastie som si rozbil celu armádu. Neskorsie ma pozvali do kmena RTW,za pár dni som si v nom našiel vela kamarátov s ktorými sme si pomáhali a rozprávali sa. Snažil som sa aby sa mi dedinka rozrastala velmi rýchlo alebo nebolo to velmi jednoduché,tak som začal robit vojakov nech je obrana a nech aj útocim na dediny. Po nejakom čase som konečne urobil šlachtica a dobyl novu dedinku. Ked som už vystaval aj 2 dedinku tak som sa začal velmi rýchlo rozrastat. Ale potom na moj kontinent došli nepriatelia, začali sa velké boje v ktorých sme mali strati ale aj vyhry. Ale nakoniec na určity čas sa nam podaril zabrat cely kontinent. Ked som dosiahol 1 milion bodov chcel som trochu adrenalinu tak som prebral dedinu medzi samíimi nepriatelmi,tak som tam poslal si celkom dost armády ale za pár hodin išlo na tu dedinku 250 utokov tak som požiadal kmen aby mi pomohol. Nakononiec sa mi dedinku podarilo ubránit a neboli ani velké straty. Po dlhšom case som dosiahol 2 miliony bodov, potom sa začal kmen RTW rozpadat niektorý utiekli k nepriatelom a niektorý ostali v kmeni. Nakoniec ostali len 2 kmene RTW uz bolo prinás velmi vela nepriatelov začali mojích kamarátov rozoberať nestihal som im pomáhať, niektorých sme zachránili niektorých nie. O 2 týždne potom niektorý moji kamaráti zbarbarili a prebrali ich nepriatelia dost mi chýbaju lebo spomienky naních su jedine veci ktoré mi ostaly :( . Nakoniec ostal len 1 kmen RTW je nas 27 a bojujeme stále proti vela nepriatelom. Na priatelov zostali len spomienky a zbarbarene vesnice.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru