• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Správce účtu - rekrutace jednotek

  • Zakladatel vlákna DeletedUser25426
  • Vytvořeno

DeletedUser25426

Guest
Mám návrh na úpravu přechodu z příkazu Rekrutovat do Správce účtu - Vojenské jednotky
Dnes je to poněkud nelogicky nastaveno tak, že po kliknutí na Správce vojska v okně Rekrutovat to hráče hodí do okna hromadného zadání Správa rekrutace ve vesnici, (mimo jiné i špatně pojmenovaného - protože to okno není pro rekrut jedné vesnice), kde hráč musí vesnici ručně vyhledat nebo zadávat rekrut celé skupiny.

Přitom v příkazu Hlavní budova je přímý přechod do Správce výstavby, kde je rozbalovací okénko pro nastavení volby pro otevřenou vesnici.

Navrhuji tedy stejnou úpravu i pro Správce vojska
. Myslím, že by to spoustě hráčů usnadilo hru :)

[SPOIL]211214.3.png[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

aRGG

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
3
ahojky, to by se sice přidat mohlo, ale tuto možnost mám už v přehledu vesnice

[h=4]Správce účtu[/h]
Nespravované
Nespravované
Nespravované
Venku: 0 Uvnitř: 0
» Edit


já bych docela ocenil mít možnost vytvořit šablonu a do ní by se schovalo co má dělat správce výstavby, výzkumu a rekrutu (stejně je nejdůležitější rekrut, výzkum a výstavba se podřídí podle něj, resp. vesnici zařadíme do skupiny a pak už děláme podle ní (té skupiny), jí je podřízený i rekrut)

Ale šel bych ještě dál...
Ve správci v Přehledu aktuální vesnice bych přidal možnost začlenit vesnici do skupin a možnost jí (tu vesnici) přejmenovat..., takhle dobudu vesnici a v hlavním okně nastavím skupiny, ve správci třikrát zadám co se má provádět, tedy jak stavět, co zkoumat a koho rekrutovat, a nakonec v hlavní budově vesnici přejmenuji. Toto všechno bych moh' dělat na jednom místě...

děkuji
 
Nahoru