• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Stavba X útok

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Dobré ráno,Chtěl bych poprosit o radu.Jsem začátečník a hraju na světě 34.Mám kolem 1000 bodů.Kolem mě není nikdo kdo by měl více kromě jednoho,tak se chci zeptat,jak mám udělat,aby jsem prokládal vojsko se stavbou dolů,ale aby jsem nebyl zase bodově hodně daleko od toho vedle mě.Chtěl bych vědět třeba,kolik mám denně třeba postavil lehké kavalerie,nebo ostatních vojsek a kolik budov postavit ,nebo tak.Děkuju za každou radu s pozdravem Lucason.:)
 

DeletedUser37060

Guest
ja ti môžem poradiť len držať plný selák, najlepšie buď útoku alebo obrany, nikoli miešane.
A stavať skôr ťažbu, na panský sa vykašli ak nerabuješ 100 000+ surovín. Až budeš mať plný selák vojska, tak toho "borca" vedľa zruš :D
 

DeletedUser34586

Guest
Důležitý je farmit co to jde,nikdy nemněj lehkou kavalerii doma,posílej po 20 a výše :) Z toho co se ti vytěží přes noc,dej do budov,co vyfarmíš dej do army :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru