• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Upozorňující e-mail

  • Zakladatel vlákna DeletedUser22316
  • Vytvořeno

DeletedUser22316

Guest
Věřím tomu že by se našlo dost hráčů,kteří by přivítali kdyby jim na mejl (přes který si zakládali účet na DK) přišlo upozornění typu: 6.6.2012 se bude otevírat nový server.... INNO by to myslím nic nestálo a asi by neprodělali. Jednoduše by se to nastavilo podobně jako zde při psaní zpráv na foru, (nebo nekde na serveru kde je aktivní nick) kde se zatrhne možnost zda chceme na mejl upozornění a nebo ne (tam mi zase rostou vlasy z toho že je přednastavena možnost: poslat. - zde by bylo ideální kdy by zůstala zapnuta možnost která byla zvolena naposled) ps.doufám že sem to pop
 

DeletedUser22316

Guest
.........

Toš to se budu muset vrátit do základky a nebo požádat o návod (snad ne jen k tomuto) asi mi začíná stařecká demence. A nebo jen pokračuje. :eek:/
 

DeletedUser

Guest
Na můj email také přišlo oznámení o otevření světa ... ))
 

DeletedUser22316

Guest
..........

Už vím čím to je. Tehdy se neplatilo školné (škola byla zadarmo) To je blbý-nemužu jim říct aby vrátili peňáz. :eek:/ no nic,hidu se fše doušyd.
 
Nahoru