• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

více paladinů v obraně

DeletedUser

Guest
Zajímalo by mě jestli někdo víte, jak se chová v obraně více paladinů(jsou tam z podpor)
Máli každý jinou zbaň je to jasné, ale co pokud se ve vesnici sejdou dva paladini se stejnou zbraní
1) obrana +20%
2) obrana +40%
3) obrana +20%(+20%)

Otázka spíše k turgonovi
 

DeletedUser2029

Guest
Netuším.

Už jsem nad tím přemýšlel a to byl jeden z důvodů že jsem před pár dny založil i testovací vesnice na jiných světech.

Na CZ fóru se to párkrát probíralo (tuším když začala zbrojnice, někdy na jaře 08) a došlo se v různých tématech k naprosto odlišným výsledkům. Nesledoval jsem to více, neb nehraji na světě se zbrojnicí. Možná se ještě mrknu na zahraniční föra.

---

První mé pokusy bude vůbec zjištění, zda při obraně vesnice s jediným paladinem se bonusy počítají i dalším vojskům na podpoře, co tam ale nejsou s paladinem (přímo v stejné armádě). A to pro případ vlastního paladina a cizího paladina (tam na podpoře). A vlastní vojska (z jiné vesnice) na podpoře a vojska cizího hráče na podpoře. Pak více paladinů s různými předměty. A až pak se stejnými předměty.

---

P.S.: Podobná situace je u technologií u classic-like světů (např. cs5, cs10). To také budu chtít zjistit.
 

DeletedUser

Guest
Zdravím,

pokud si to dobře pamatuji, tento dotaz jsem psal na světě 3 na support.
Bohužel zprávu už nemám a bylo mi odpovězeno, že zbraně se paladinům v podpoře v jedné vesnici sčítají.
Nebyl u toho vzorec a vyzkoušeno to nemám.
 
Nahoru