• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vlastní poznamkový blok.

DeletedUser

Guest
Zdravím vás chtěl by se zeptat, nešlo by vylepšit v profilu hráče aby měl k dispozici např. u zpráv vlastní poznamkový blok ve kterém by šli použít jenom nějaké BB-kody, jako velikost písma tlusté atd...

Například mně by se to hodilo když si chcu napsat nějakou poznámku tak nemám kde. Ten poznamkový blok by mohl být uložen (umístěn) u zpráv například pod Napsat zprávu by bylo Napsat poznámku.

Není to dobrý nápad? :paladin:pardon
 

DeletedUser

Guest
Já mám v horní liště přímo nabídku "Poznámky", ale možná je to omezeno jen na PU, nevím...
 

DeletedUser

Guest
No můžeš napsat zprávu sám sobě.


Ale to není ono. Jak myslím si podle mně, že ty poznámky to zase není nic takové aby to měli jenom PU. Je to blbost. Měli by to mít všichni. Zbytečně zahlcovat shránku přeposílaním emailu sám na sebe.

Můj nazor j, že u každého účtu by měl mít každý nárok na poznámky. Ale já s tím nic neudělám. Mně to tady prostě chybí. :cry
 

DeletedUser

Guest
Pokud si nezaplatíš, piš si to do wordu, možnost máš.
 

DeletedUser2029

Guest
... Jak myslím si podle mně, že ty poznámky to zase není nic takové aby to měli jenom PU. Je to blbost. Měli by to mít všichni. ...
Pro někoho zase může být "blbost" dávat něco úplně zdarma. A vidíš, přece to prý nějaká InnoGames dělá :-DD

A mimochodem. S těmi poznámkami, ohledně sw/hw náročnosti, se to dost blíží nedávno zmiňovanému nápadu "Upomínky". Jen se s nimi strojově tak často nehýbe a nepracuje (jako by to bylo s oznámeními). Takže se vůbec nedivím, že funkce je jen v pú. Nejen z marketingových důvodů (které by stačily samy o sobě).
 
Nahoru