• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vojsko

  • Zakladatel vlákna DeletedUser35050
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser35050

Guest
1.Vojsko by se mohlo rozpustit aby bylo místo v selským dvoře.
2.Když mám vojsko v jiné vesnici (třeba na podpoře u někoho) tak aby se dalo poslat z té vesnice rovnou jinam aby nemuselo dom a pak teprve jinam.
3.Vojsko by se dalo jakoby přepsat na jinej selskej dvůr, že by nepatřilo vesnici ve které bylo vyrobený ale vesnici na kterou bylo přepsaný. a to třeba s určitým omezením. Např. Z jedné vesnice ůžu na každou přepsat 1000 vojáků za měsíc.

Toť asi tak vše :)
 

DeletedUser31446

Guest
Ten první bod by se mi taky líbil, třeba šlechty není nikdy dost, kdyby šla zrušit a vytvořit jinde tak proč, ne?
Ale to že by se měli jednotky připisovat do jiného selského dvora, to už bych takhle nekomplikoval, je to zbytečný. :yes
 

DeletedUser32568

Guest
a přeposílání podpor sem a tam je blbost...ptž by to zrušilo taktiku hry...leda tak, že by musel dojít posel s příkazem díky čemuž by cesta trvala 2x dlouho ;)
 

DeletedUser31446

Guest
jo, posel to zní o něco líp, ale nechal bych to jak to je :hi
 

DeletedUser30193

Guest
rozpouštění jednotek je podle mě blbost.pošli to na nějaké ho kamaráda (samozřejmě a jeho povolením) naženeš mu aspon pár bodíku a nebo udělej kamikadze na nepřítel :)
a přepisování vojsk to už je uplná blbost
a prostřední bod se mi taky nelíbí
 

DeletedUser31103

Guest
1. stačí si nechat rezervu a nebo ho někde pobít.
2. Trochu úlet :-D To by celej kmen naposílat deff ze zázemí na frontu do strategickejch vesnic a pak si to tam jen přemistoval,tudíž by měl útočník dost těžkou,ne-li neřešitellnou roli.
3.Taky úlet. Vem si,že by ti někdo vybil deff ve frontovejch vesnicích a ty by sis tam během pár minut nacvakal armu znova. V případě kvalitního obránce,kterej u toho bude sedět by byl pak shluk vesnic téměř nedobytnej.:hi
 

hrajujá

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
když mám čas, tak při napadení vesnice likviduji i suroviny, aby si útočník nic neodnesl, docela bych uvítala, kdyby byla možnost v panském dvoře vyrazit u napadené vesnice všechny možné mince, aby se nemuselo klikat po jedné minci (nabídka dole)
 

DeletedUser31103

Guest
Pokud je to u jedný vsi, tak tě těch pár kliků nezabije, pokud je to více vsí, hod si je do samostatný skupiny určený jen na to a raz mince v celý skupině.

Osobně si myslim,že je lepší,než razit v napadený vesnici udělat frontu ve výstavbě budov a army. Pak ji můžeš zrušit a máš surky na armu ,hradby, případně selák.
 

DeletedUser25426

Guest
když mám čas, tak při napadení vesnice likviduji i suroviny, aby si útočník nic neodnesl, docela bych uvítala, kdyby byla možnost v panském dvoře vyrazit u napadené vesnice všechny možné mince, aby se nemuselo klikat po jedné minci (nabídka dole)

Jo, to by byla moc šikovná vychytávka, škoda každý surky :) A klikat na ražení po jedný minci je příšerná otrava :D
 

hrajujá

Uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
13
Pokud je to u jedný vsi, tak tě těch pár kliků nezabije, pokud je to více vsí, hod si je do samostatný skupiny určený jen na to a raz mince v celý skupině.

Osobně si myslim,že je lepší,než razit v napadený vesnici udělat frontu ve výstavbě budov a army. Pak ji můžeš zrušit a máš surky na armu ,hradby, případně selák.
to samozřejmě dělám také, že nedostavuji budovy a potom dám stavbu budov a ruším je, ale mimo to je ještě potřeba zlikvidovat další suroviny a při hromadných útocích klikání po jednotlivých mincích zdržuje - nyní je to ještě horší, protože Ti to píše po každé minci vyrazil jsi jednu minci
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru