• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vytvorenie skupiny v sekcii "Priatelia"

DeletedUser40834

Guest
Ahojte,
celkom dosť by pomohla možnosť vytvorenia skupín v sekcii "Priatelia"
Každý vie, že v neskorších fázach hry spoluhráči v kmeni spolupracujú užšie aj lokálne a nie len celokmenovo. S pár hráčmi riešim to a z inými zas tamto...
Preto keď chcem posielať hromadnú zprávu alebo preposlat oznámenia z útokov a podobne iba konkrétnym hráčom z dôvodu lokálnej spolupráce o ktorej niektorí spoluhráči z opačného konca sveta nemajú ani potuchy jednoducho by som odoslal len konkrétnej skupine mnou navolených priateľov/spoluhráčov.
Snáď som sa vyjadril zrozumiteľne, pretože keď som si to teraz prečítal, ja sám som sa do toho akosi zamotal :D
 

DeletedUser

Guest
Ve zprávách je Adresář a také možnost založení Skupin, která v podstatě řeší to, co tady popisuješ.
 

DeletedUser40834

Guest
hmmm

Aha, tak to som nevedel ze to takto funguje, adresar som za 6 rokov hrania este nikdy neotvoril :D
 
Nahoru