• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vzdálenost pochodů pro erby

DeletedUser38965

Guest
Sice je to teď už trošku zbytečné když zítra končí poslední kolo, ale v případě že by INNO někdy zase tuhle událost nahodilo tak bych doporučil nastavit časy pochodů k erbům.

Zrovna se mi totiž stalo že jsem měl "aktivního" souseda co mi chodil pro erby a tak jsem se mu rozhodl ulehčit od vesničky.Vesnici jsem přebral a soused dal "začit znovu" z původní vzdálenosti šlechtou z mé vesnice do jeho ex-vesnice jsem šel 3hodiny 8minut (S39) a máme to k sobě vzájemně 19minut bojovníkem pro erby.Po tom co jsem jeho vesnici přebral a on začal znova je vzdálenost mé vesnice k jeho nové vesnici šlechtou 37hodin 46minut a pořád to má ke mě tenhle "aktivec" 19minut pro erby.

Sice je zbytečné s tím něco při konci události dělat, ale píšu to tu pro případ že by se tahle událost někdy opakovala.

Díky

Jackie

ps:pokud už tu podobné téma je hoďte mi prosím odkaz na topic
 

DeletedUser40698

Guest
No to se máš čím chlubit. Takže třeba až se někomu přestane líbit tvůj profil, tak ti na oplátku tvoji vesku také zabere a budeš si s jinými kvit.

K tvému dotazu
Je tu akorát toto: Diskuze k události "Boje o erby"


pak ještě toto: Filtr pro boje o erby


Jen doufám, že tuto událost už nikdy nezavedou a pokud ano, tak hodně změněnou. Třeba, že se vzájemně nebudou moci vyzívat soukmenovci.
Akorát v této události vzniklo mnoho rozbrojů. A na své si díky té "chybě" přišlo mnoho hráčů kvůli velmi snadno ukořistitelným erbům, a ostatní nemohli nic dělat.

A k tvému problému, to bude tím, že když je něčí veska dobyta tak časy platí původní dokud se znova nepřepočítají v dalším kole. Já mám k původním hráčům přes 90 polí protože jsem na kraji mapy, ale časy pro erby pořád stejné.:D
 

DeletedUser38965

Guest
Nevím, možná mi upřesníš s čím konkrétně se tady chlubím? Nebo co ti vadí na mém profilu.Možná taky pokud bych změnil profil tak by na mě nikdo neútočil ale já mám za to, že je tohle bojová hra.

K odkazům, díky i když mi moc nepomohly je tam povětšinou jen spam proto se ptám tady

K mému problému - vesnici jsem přebral 2015-03-29 14:50:13 což bylo tuším ještě stále 8. kolo (nevím jestli jsou dohledatelné data od kdy do kdy trvala daná kola) a po přepočtu to má daný hráč ke mě stále 19mint (i já k němu)
 

DeletedUser40698

Guest
No to byla jen metafora, přirovnání, že ty si tomu chudákovi přebral vesku jen na základě nějaké dočasné události(kvůli nějakým bezcenným erbům) pokud to není jen výmluva a důvod není zcela jiný. Tak já říkám, že na oplátku ti pak může třeba někdo přebrat vesku kvůli tomu, že třeba se mu nebude líbit tvůj profil.

Vesku si přebral včera a to už dávno bylo poslední 9 kolo které ale začínalo o hodinu později, kvůli té změně času začínalo včera 29.3. 2015 v 13h místního letního času, aspoň dle mých poznatků. Proto časy výzev se musely přepočítat a tím pádem máte k sobě pořád stejný čas.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru