• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

vzpimínky hráče zmars

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser36913

Guest
Moje počátky
Moje počátky myslím, že byly jako u hodně lidí z vás. No ale v každém případě mi nejvíce zkušeností dal svět 8. a to proto, že na tomto světě hrál i kámoš a jeho otec. A to byl právě jeho otec co mě k této úžasné hře přivedl. Říkejme mu třeba jeho herní přezdívkou arak. Když jsem se poprvé zaregistroval a přihlásil se, řekl jsem si, že určitě to nedohraju a byla to pravda po 2 měsících mě dobyl nijaký hráč nwm jak se jmenoval. No alespoň mi pomohl arak získat nijaké zkušenosti. A jak běžel čas tak i já jsem střídal světy až teď nakonec jsem ustálil na světě 29. a zatím se mi daří. Přál bych všem aby se jim v této hře dařilo a snad i někdy vyhráli se svým kmenem nijaký svět a nakonec bych také přál aby dobyly co nejvíce vesnic. A myslím, že nebudu mluvit jen za sebe, když řeknu že každý by chtěl mít víc jak jednu vesnici.

s pozdravem hráč zmars
PS: moje první jméno ve hře ymca.
Promiňte za chyby!!!
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru