• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vzpomí - NoNejm

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Moje začátky a ted přesně nevím v jakem roce byl 1.svět byl to asi rok 2007 a to mi bylo 10let.K divokýmKmenům jsem se dostal přes kámoše s kterým se sem začel hrát.Sme to nějak 2-3 týdny nehrali a když sem se chtěli prihlásit tak to neslo.Tak sme žačli hrát na světě 3 tak sme byli asi jen 3dny a pak nás farmili.Nějak sme to asi 2 roky nehráli.Pak sme se znovu podívali na DK stranku a byl svet 4,5,6,7,8,9 tak jsem začel hrát na 8 světě a na 9 světě jsem hrál s kamošem.
na 9 světě jsem to nikam nedotahl na 8 světě jsem to dotahl daleko asi kolem 200.000 bodů.Jsem odelešel s kmene *Crusaders* a začli mě drtit.Hráál jsem už jen na 9 světě.Tak mě ras rozdrtil hráč jménem Shumacher a už sem nehrál vůbec.A ted sem račel hrát na 29 světě hrál jsem za kmen|=DN=| potom sem si udělal svůj se jmenoval -*TF*- a po 5dnech sem ho rozpustil.A ted rozšiřuju svou vesnici.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru