• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vzpomínka- jirkajir

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Moje první zážitky, začaly díky mému kamarádovi. On tuhle hru objevil jako první, tak jsem neváhal a zaregistroval jsem se, vůbec jsme nevěděly, o co tu jde (takže jsme si jen stavěly budovy a byly spolu v kmenu). Já byl v kmenu spoluzakladatel, takže jsem dal všechny silné kmeny jako spojence, když, ale někdo na mě zaútočil z nich tak jsem mu napsal, že máme, spojenectví a on, že o tom nic neví (takhle jsem pochopil, jak funguje DoN, spojenectví a nepřátelé). Když mě ta hra dostala na tolik tak jsem o tom řekl bratránkovi a že ho tam přihlásím. Takže byl taky s námi v kmenu, trochu jsem mu to vysvětlil, o co jde. Po nějakém čase zničily mého kamaráda a on že tam hrát nebude, že přejde na jiný svět. No a z nás jsem zůstal já a bratránek na tom světě. Když už jsem měl nějaké ty zkušenosti tak jsem pořád nevěděl, jak fungují jednotky, takže jsem se bránil s útočnými jednotkami (v té době jsem měl sedum vesnic a dohromady cca. 100.000 bodů a slušný kmen). Když se náš kmen rozpadl tak se můj bývalý spolu kmenový hráč do mě pustil, rozebral mi tři vesnice a já do toho jsem si bral ještě nějaké prázdné vesnice, armádu jsem neměl už skoro žádnou, takže jsem to vzdal. A na chvíli jsem Divoké Kmeny přestal hrát a přešel zas na něco jiného. Bratránkovi jsem občas s něčím poradil, protože i z jiných her máte zkušenosti. Asi po třech rocích jsem zjistil, že můj nejlepší kamarád hraje poprvé Divoké Kmeny, takže jsem je začal hrát taky na světě 27 a hned po spuštění světa jsme se dostali do stejného kmenu a jen pár políček od sebe. Na kamaráda útočily nonstop a já měl dost velkou armádu, takže jsem ho podporoval a to dělal i kmen. Po měsíci už jsem to nestihl ho podpořit, takže přišel o vesnici. Já se sotva držel, body se mi kously (nechtěly vzrůstat) a armádu, už jsem měl malou. Pak jsem udělal kravinu: s celou svou obrannou armádou jsem zaútočil na hráče a on mi to zničil a tak jsem se stal hráčem na farmení, po týdnu už mě dobyly a já zkusil štěstí na jiném světě. Na světě 28 jsem si našel nový kamarády, ale bohužel jsem se tam dost dlouho neudržel, takže jsem se dostal z tohohle světa na svět Casual (tam hraji dodnes) O svém kamarádovi jsem nic nezjistil, jestli ještě hraje nebo ne, až pak najednou jsem ho přistihl na světě 27 tak jsem tam přišel hrát znovu a za měsíc jsem měl 50.000 bodů, ale pak se nám kmen polo-rozpadl a začali útočit na nás hráči s 1.000.000. bodů, takže jsem tam přestal. V tom mi přišla nabídka na přeregistraci na svět 29 a tak jsem si řekl, že to zkusím. Našel jsem si tam suprový kmen a další nové kamarády. Mám to tam suprově zařízený (rozehraný) a proto zůstanu na tomhle světě a u téhle vesnice.
 

DeletedUser

Guest
Omlouvám se, ale z autorských údajů jsem nemohl použít jména hráčů a kmenů.
PS:zapoměl jsem se na to jich zeptat :/
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru