• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vzpomínky - 7muflonek7

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser36873

Guest
Moje první hraní Divokých kmenů začalo asi v osmi letech. Uviděl jsem totiž tuto hru u bratra a zalíbila se mi. Nijak moc jsem ji nezkoumal, a tak jsem to absolutně nechápal. Ano, přečetl jsem si, co se má dělat atd. ale nevěděl jsem co mám jako první stavět (podle toho to také dopadlo). Začal jsem hrát na světě 17. Objevil jsem se u obrovských a vyspělých vesnic. Nedělal jsem tedy nic jiného než vojáčky (možná si říkáte jak jsem mohl dělat vojáčky když jsem neměl kasárnu, tohle jediné mi poradil brácha). A pak to začalo. Útoky se na mě hrnuly ze všech stran, a moje drahocenná armáda byla fuč po prvním útoku, A asi po osmém dobyta. I když jsem na dlouhou dobu Divoké kmeny hrát přestal, teď hraji na světě 29. A teď vy. Popište, jak vypadá vaše vesnice?
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru