• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vzpomínky - Alex C. Niemand

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest

Moje první okamžiky na DK nebyly zrovna nejslavnější. Pamatuju si, že tehdy byl jen S1, ale už si bohužel nevzpomenu na svůj nick.

Ke hře mě přivedl můj bratranec a ještě ten samý den jsme založili náš první společný kmen, který se jmenoval poněkud ironicky Kolos – ve skutečnosti ho tvořilo asi šest zřídka aktivních hráčů. Okamžitě mi byla přidělena funkce diplomata, která mi zůstala doposud.
Jako vyjukané fascinované malé děti jsme u toho proseděli celé dny a promeškali nesčetné množství večerníčků, ale progres žádný.
První zvrat nastal, když začal můj bratranec používat svůj vybraný slovník, jehož obsah je téměř nepublikovatelný. Navíc tato zvířecí a často i voňavá slova používal na všechny ty, kteří si z něj udělali výnosnou farmu. Především se zaměřil na ty hráče v okolí, kteří měli asi dvakrát tolik bodů a desetkrát víc vojska než on. Nebyl to nejchytřejší tah, což jsme brzy začali oba pociťovat.
Naneštěstí jsme byli téměř sousedi. Jelikož se stále oháněl mým jménem, jako by mi patřilo první místo v žebříčku, tak i na mě dorazily první útoky. Náš velký kmen o šesti lidech nám samozřejmě strašně moc pomohl. Podpory, spolupráce a komunikace fungovaly tak výtečně, že v mé vesnici nepřibyla ani jedna jednotka.
biggrin.gif

Nebyla jiná možnost, a tak i mých pár útočných vojáčků muselo opustit domovské zdi a hnát se vstříc smrti do nepřátelské vesnice. Byla to rychlá smrt. Upřímně pochybuji, že došlo vůbec k nějakému boji. Téměř s jistotou můžu říct, že se celý můj útok prostě rozpleskl o nepřátelské hradby aniž by spatřil jen jediného protivníka. :cool
Snad vám ani nemusím povídat, že moje další existence na tomto světě tímto tahem definitivně skončila. :D

Ta doba už je dávno pryč. Mám za sebou dlouhou cestu, několik světů, několik nicků a nashromážděnou řadu zkušeností, což ze mě udělalo nepochybně lepšího hráče. Před časem dokonce začal hrát i můj otec Kehsitnarf a sestra, takže tu mám téměř celou rodinu.Teď už jen čekám na další dárečky, které mi osud nadělí, a bavím se budováním kmenu a nové vesnice. :king
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser36491

Guest
Tady je vidět, že se nesnaží ani tak o cenu.
Je vidět, že jsi to napsal od srdce.

Překrásné! :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru