• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vzpomínky - Analupos Prasinos

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Moje majestátní manévry mobilizovali meče. Vojsko výkonně válcuje vybrané vesnice, velkoobchod vskutku válí. Sekery sekají sabotující sádelnaté špehy, supy sdružuje smrt. Přichází první provar proti pekelnému protivníkovi, pěšáci padli. Frajer frekventovaně farmí. Kmen kamarádsky konstatuje: K*rva kámo, kdybys konal! Obstarej občanům opevnění, odchovej obranu. Posíláme podpory, prde! Noob naivně narazí na napěchovanou náves. Deset dní dále, definitivně drtím drzého darmožrouta. Vesnice vesele vyrůstají. Výsledky voleb? Vyhlašujeme válku! Kolektivně konfiskujeme keltské kmeny...

Začátek na svém prvním světě, číslo 4, jsem měl krušný (=farmička). Díky silnému kmenu plného chytrých lidí jsem se však naučil základní a pokročilé techniky hraní a s jejich pomocí a podporami jsem dokázal vyčistit a přebrat hromadu nepřátelských vesnic v okolí. Celý kmen byl ode mne poměrně daleko, ale časem jsme se začali přibližovat a zabírat vesnice mezi námi. Z časových důvodů jsem musel hru ukončit, ale nikdy nezapomenu na kmen Stříbrná horda, který mi umožnil proniknout do tajů této fantastické hry a naučil mne, že tuto hru nikdy nemůžete vyhrát bez souhry s kmenem. Ve chvíli, kdy zažijete válku ve formě hromadných útoků na nepřátelský kmen teprve poznáte krásu této hry a já si ji tenkrát vychutnal naplno. Doufám, že jako tenkrát budou prosperovat i moje budoucí vesnice!
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru