• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vzpomínky-DeamonStB

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Moje historie na Divokých Kmenech začala cca před 3roky.
Hledal jsem po internetu nějakou zábavu společně s bratrem.Našli jsme online hru Divoké Kmeny.Oba jsme začali hrát,společně jsme udělali Kmen,který nebyl moc známý,ale nám to stačilo.
Druhý den jsem přišel do školy a viděl jsem na hodině Informatiky jak všichni hrají též Divoké Kmeny.Nabídl jsem jim,aby šli k nám do Kmene.Souhlasili a přijali pozvánku.Tuším,že pořád na mě útočil nějaký lepší hráč jak já.
Po nějaké době jsem přestal hrát Divoké Kmeny,kvůli tomu útočení :D. Ale po nějaké době jsem opět začal,tentokrát bez bratra.Dalo by se říci,že jsem se stal závislým na DK :D.Měl jsem fakt dobrou vesnici,a útočil jsem já na ostatní hráče,jelikož jsem měl velkou armádu.Jenže pokaždé se najde někdo lepší než Vy a začne na vás posílat své vojska.Bohužel se to mě stalo.Kmen jsem měl,ale nikdo mi nepomohl.Takže jsem pořád ztrácel vesnice.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru