• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vzpomínky - .Dračí doupě.

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser32158

Guest
Vzpomínky - .Dračí doupě.

Moje začátky na DK začínají 30.4 2009 (na moje narozeniny).

Můj nejlepší kamarád mi řekl, že hraje tu nejlepší browserovou hru a tak jsem ji taky chtěl zkusit. Řekl, že hraje na světě 7 a tak jsem tam taky šel. Když jsem se zaregistroval, čekal jsem, až se budu moci přihlásit a vidět, jak ta hra vypadá. Do hry jsem se přímo zamiloval, ale začátky byly velmi těžké. Když už jsem měl velkou vesnici a posílal jsem šlechtice na první vesnici, s napětím jsem čekal, jak to dopadne. Přihlásil jsem se, podíval se na „Oznámení“ a pak jsem to viděl „.Dračí doupě.“ dobyl vesnici. V tu chvíli jsem věděl, že je to nejlepší hra ze všech. Začal jsem se seznamovat s novými přáteli, teprve pořádně zjišťovat, jak to na DK chodí. Každý den jsem s nadšením chodil na DK. Věděl jsem, že na DK jsem to prostě já a nikdo mi nemůže zabránit v tom, je hrát. Začal jsem se rozrůstat, moji udatní vojáci v boji padali, ale za cenu, že jejich král bude mít větší říši. Vstoupil jsem do prvního kmene(Zero), cítil jsem, že mám ochranu a nové bratry a sestry. Z jedné vesnice jsem začal budovat impérium, rekrutoval vojáky a cítil jsem neporazitelný. Ale jednoho dne se můj nejlepší kamarád domluvil s pár hráči, že mě dobije (měl jsem asi 750.00 bodů). Prý byl na mě naštvaný, protože mi to šlo líp než jemu. Viděl jsem, že mě moji nepřátelé přímo drtí, ale já se nevzdával a bojoval do posledního vojáka. Zjistil jsem, že na DK najdeš spoustu nových přátel, ale mezi nimi a zrádce. A tak jsem zase začal od znova, pojmenoval svoji vesnici „Zase na začátku“ a byla to opět moje první vesnice.
 

DeletedUser15465

Guest
Krásně podanej příběh. Začátky, vzestup, vláda, pád.. Tím si prošel snad každý hráč DK :) :great
 

DeletedUser36491

Guest
Velmi hezké, zajímavé, není to přebytečně dlouhé. :thumb
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru