• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vzpomínky Drakules

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Moje začátky na DK byly hodně těžké. Jako máma dvou synů jsem jim šla prostě pomáhat pod nickem slunickoblanka1. Nicky mých synů byly lukynur a vojtikur. Časem se přidala i vnučka s vnoučkem - slunickopanenka1. Hráli jsme na světech 1, 2, 3, 4, 5, a na mnoha dalších. Už Vám ani nedokážu říct přesně rok, protože je to už několik let. První zabrané vesnice, nové stavění, já tu trávila hodně času. Starala jsem se po nocích i o účty mých synů a vnuků, když přišly první útoky, nespala jsem i několik nocí, abych ubránila co se dalo. Ty první útoky mi trhaly srdce než jsem si zvykla, že je to hra.
K nicku Drakules jsem přišla jak slepý k houslím. Byla jsem v jednom z nejlepších kmenů na světě (asi 9) jako jediná na kontinentu a když na mě zaútočili, trvalo dlouho než mi začaly přicházet podpory a já pomale končila. Posledních několik desítek vesnic, jsem stihla předat našemu kmenu a rozloučila se. Bylo mi to líto, byli tam senzační hráči všeho věku, a kmen dokonale fungoval. Takže, když mi přišla nabídka: „Sluníčko, přeber tady jeden účet. Hráč už nechce pokračovat, je strategicky na výborné pozici,“ nezaváhala jsem a svolila. Účet Drakules jsem dostala i s mailem a okamžitě ho vyměnila za svůj nový mail a rozehrála novou hru. Je to už hodně let a tohle je datum mého zmrtvivstání. Registrace: 27.12.2008
Myslím, že jsem zůstala v této hře ale pořád stejná. Čestná, spravedlivá, spolehlivá a slušná. Je mi už dost let, ale pořád je tato hra jedna z nejlepších a láskou mojí, jsou mé vesnice.​
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru