• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vzpomínky - Fixka

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser33208

Guest
Moje první zkušenost na Divokých kmenech byla 2.4.2009 pod nickem Nioo.14 a poté fixka. Byl jsem úplný amatér a tak jsem požádal mého kamaráda Jinaxe o pár rad, který už to hrál trochu déle a vyznal se v tom. Odehrávalo se to na světě 5.
Když sem hru pochopil okamžitě jsem se pro ni natchnul a obdivoval jsem hráče co byli vysoko v žebříčku. Touha je dohnat mě přivedla k větší aktivitě a učení se od iných hráčů různé taktiky a fígly. Když jsem postavil prvního šlechtice tak jsem byl nadšen a dobil jsem mojí druhou vesničku. Měl jsem postavenou armádu na delf i off a to mě zradilo. Všiml si mě soused který měl stejně bodů jako já, ale měl dobře postavenou armádu a tak mě vyčistil a zabral. Byl jsem smutný že prolil krev mích vojáků a tak už jsem měl jenom jednu. Myslel jsem si že mě nechá…..byl jsem najivní. Nenechal mě. Dalšího dne sem se chtěl přihlásit a ukázalo se mi jestli chci začít znovu a tak jsem si řekl “to si dělají pr**l ne?? To už hrát nebudu“ , ale nevydrželo mi to a na dalším serveru jsem si udělal zase vesnici.
No skončilo to podobně jako předtím ale už jsem měl čtyři vesnice.

Fixka.jpg
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru