• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vzpomínky - King Leopold

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser21033

Guest
Moje pouť napříč touto online hrou začala, díky typu od mých kamarádů, kteří chtěli, abych s nimi tuto hru hrál. Říkal jsem si proč to nezkusit? Bude to odreágování od starostí reálného světa a jako bónus mám šanci poznat i fajn lidi.

Když jsem se registroval na můj první svět, přihlásil se a nechal si postavit svou první vesnici, tak jsem čučel, jak "puk". V prvé řadě jsem chtěl zjistit o čem tato hra doopravdy je, protože hlavní stránka mi poskytla pouze obecné informace. Situace mě zatlačila do úzkých, moji kamarádi byly stejné "lamy" jako já a tak jsem byl nucen si položit otázku: Je mi to šumák? Odpověď zněla ne a tak se že mě musel stát samouk. Získával jsem informace přes nápovědy, informace od supportu a schopnostech všech jednotek na světě. A následně jsem si udělal vlastní obrázek, jak budu fungovat.

Rozjezdy jsou sice pomalé ale jak všichni víme, jsou nejzáživnější částí hry, protože zde nemá ani ostřílený mazák nic jistého. Stačí jedna chyba vymlátí si vojsko a i totální začátečník se může stát pánem situace. Tak to bylo i se mnou. Byl jsem pod vlnou útoků, kteři už měli něco za sebou, hráli na prvním i druhém světě a měli leccos za sebou. S kmenovými podporami jsem odrazil útoky odrazil a mince se v tu chvíli obrátila. Byla to jedna z těch chvílí, kdy prostě cítíte, že se stane něco velkého. Následně obrana soupeřům povolila pod náporem útoků a můj tehdejší kmen =Vlci= poslal tyto hráče na dovolenou na kraj mapy. Následně jsem tento svět dohrál a stal se jedním z těch mazáků.

Hrál jsem i další světy a veřte nebo ne i tam se mi dařilo, nebyla to náhoda, ale to už je jiný příběh.

Ale pamatujte základem úspěchu je používat vojáky z vesnice!
 

DeletedUser20678

Guest
:)

je to jako bych se vrátil o pár hezkých let zpátky
jsem rád , žes napsal svůj příběh , starý brachu
je to mooooc pěkné
 

DeletedUser21033

Guest
Potoku, to byly časy...
Škoda, že to skončilo, mělo to svůj specifický náboj...

Jen je škoda, jak jsi dopadl.
Šli po vás jako psi.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru