• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vzpomínky - Kokosman100

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Moje vzpomínky na mé začátky na kmenech začali před 5ti lety na světe 1 kam jsem se dostal na rozehraný účet po spolužákovi ze školy. Vydržel jsem ze pouze chvíli, ale naučil jsem se spoustu taktik od hráče Kozmicz, který byl vůdce Futuramy.
Rozhodl jsem se ukončit své aktivní hraní a vybudovat si impérium od nuly a proto jsem zakotvil na již rozehraném světe 6.
Začal jsem tedy budovat první vesnici a posílat první farmáře pro suroviny, neměl jsem moc zkušeností, ale jednoho dne jsem nalezl forum ke bylo mnoho návodů a rad, které mi pomohli. Časem přišla pozvánka od kmene vlci a kmene Akčný hrdinovia, nakonec jsem si vybral kmen vlci a měl kolem sebe pár spoluhráčů se kterými jsme vyčistili okolí a zbyly kolem nás jen samé barbarky. Bohužel kmen neměl dlouhého trvání a rozpadl se, mí spoluhráči v okolí skončili a předali mi vesnice a já se ocitl zcela sám. Tehdy přišla podruhé nabídka od kmene akčný hrdinovia a já jí přijmul a stal se řadovým členem, tehdy kmene na desátém místě s ambicemi do budoucna. Již od prvních dnů jsem začal komunikovat se spoluhráči a začal se účastnit akcí. Netrvalo dlouho a začal jsem akce pořádat sám ve svém okolí a začal budit respekt jak ve svých spoluhráčích tak nepřátelích.
Prezentoval jsem se názory na foru se kterými spoluhráči souhlasili a když jsem sám bez pomoci kmene dokázal zníčit hráče Sirius.8, který byl bodově víš jak já, tak jsem si vysloužil (na žádost hráče SSTINK CITY) pozvání do rady kmene a tímto započala pro mě naprosto nová zkušenost ve které mi pomohl diktátor kmene Stoupovič.
Postupem času jsem se rozhodl pomáhat slabčím a méně znalým hráčům tím způsobem, že jsem začal tvořit návody a umisťovat je na forum a radil jsem jim přes zprávy.
Vzhledem k tomu že se A.h. zkládalo ze tří kmenů bylo třeba povyházet neaktivní a stejdnotit se do jednoho kmene a na starost jsem si to vzal já. Aktivní hráče jsem vyselektoval především díky tomu že jsem uspořádal hromadnou akci na několik slabších hráčů na kraji mapy a podle účasti a odpovědí na zprávu byly hráči přeřazeni do hlavního kmene.
Tehdy jsem si vysloužil práva pro vůdcovství a začal jsem získávat důvěru diktátora.
Svět se rozdělil na dvě poloviny (sever a jih) a začala válka. Naši spojenci Gumídci přešli k nepříteli což mně neudělalo velkou radost. Jih bohužel pro nás vyhrával a jejich akce končili úspěchem,paradoxně jedna z méňě úspěšných akcí jihu byla ta namířená vůči mně, kdy jsem při 2700 útocích šel dolů s body jen o 6000.
Špatná reputace z války zapříčinila neaktivnost hráčů a následný rozpad kmene A.h.. Přešel jsem společně se zbytkem aktivní do kmene Xzahor a povětšinou ukončili hraní.
Byl to můj první svět co jsem hrál od začátku a dosáhl jsem vůdcovství v silném kmeni a 1248 vesnic a to vše pouze z jedné malé vesnice.
 

DeletedUser15465

Guest
Kozmicz a Futurama... Jednou Futuramák, navždy Futuramák - platí to i o tobě?
s6 Akčný hrdinovia.. Jo to bejvávaly časy. Já byl tou dobou u Devils :) Ze začátku na tom byl lépe Sever, vytlačili jsme ELGA-S z jejich pozic.. Ale úspěchy netrvaly dlouho. Dnes již výsledek známe - vítězství Jihu. Ale i tak to byl pěkný boj, i když já jsem si teda nějak moc nezabojoval - byl jsem v rudém poli jako čuník na porážku :D
 

DeletedUser

Guest
no nebyl jsem moc aktivní futuramák, ale byl jsem futuramák :) .. na každém světě se moje první vesnice jmenuje po tomto kmeni jako vzpomínka :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru