• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vzpomínky - Lamac27

  • Zakladatel vlákna DeletedUser31120
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser31120

Guest
Moje historie na DK začala před 5 lety.
S bratrem jsme hledali nějakou online hru protože jsme se v té době hodně nudili.
Začal sem světem 1 kde jsem byl v prvním kmeni (MOR-HO) byl to nejlepší kmen na světě pak sem ale musel z rodinných důvodů skončit a začal sem další svět no prostě hrál sem všechny světy od 1 do 28 :) ted hraju svět 29 kde chci být nejlepším hráčem.
Na začátku hry jsem utočil jen obranou protože jsem nevěděl co je to útok a obrana ale pak mě to kmen vysvětlil děkuji Juro Janosiku :)
Asi po 2 letech sem si zkusil první speed kde jsem byl velká lamka a speedy hraju do dneška kde často vyhrávám.
Za mou historii jsem si našel na DK tolik kámošů se kterými se setkávám už i v reálu a jsem za to moc vděčný této hře.
Největšího výsledku jsem dosáhl na světě 1 , 4 , 7 , 15 , 23 , 28 a teď se o to pokusím i na světě 29.
Za celou dobu hry po tu sloužím jsem si založil několik nicků s některýma ještě stále hraju.
Asi po 2 letech hry jsem si založil účet tady na CZ Fórku kde jsem se stal velkou hvězdou protože mě tu probíralo snad xxx hráčů že jsem lama apod.. možná lama sem ale dobře hraju ..
Přiznám se že světy moc neumím ale spéédy ty mě jdou fakticky dobře.
Jednou sem byl zvědavej jak to hráči dělají že pořád vyhrávají tak sem se jich zeptal a řekli mě že používají scripty tak jsem jednou 1 script použil a řeknu n rovinu je to blbost podvádět v téhle hře .. Hraju poctivě nechci si kazit historii Divokých kmenů.
Za tu moji kariéru se tu událo hodně novinek ( například verzí ) atd.
Pak sem si dal na 2 roky se spéédy pokoj nebavilo mě to ale jak mě to omrzovalo tak jsem se zase vrátil ale na každém SDS sem pak přícházel o vesnice.
 

DeletedUser31120

Guest
Možná je to k ničemu dílo ale snažil sem se z mé hlavy vymáčknout co nejvíce je to na vás :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru