• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vzpomínky - matesaa

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser28081

Guest
Moje začátky na DK začali v dobách, kdy jsem byl ještě malé pískle. Bylo mi myslím 10 nebo 11 let a začal jsem hrát s kamarádem na Světě 4. Byl jsem uprostřed světa, kde byl i velký kmen Z.R.H. Později, kdy jsem měl přibližně 2000 bodů, mě sám Drtič mozků napsal, zda nechci jít k nim do kmene. Já souhlasil, byli okolo mě, tak jsem měl zajištěnou obranu. Po dobytí 3tí vesnice, jsem na DK už neměl čas a rozebrali mě. Přibližně po půl roce neaktivity, jsem dostal nový účet. Zjistil jsem, že mám něco přes 1 500 000 bodů a přibližně 250 vesnic. Byli jsme roztažení od kontinentu 55 až po jižní kontinenty. Našli jsme si zde spojence a svět 4 byl rozdělen na 2 půlky (SV + Z.R.H vs. -V-).

Po dlouhých bojích a trápení, nás přeci jen Vítězové porazili. Neměli jsme šanci, proti takové přesile. Dobyli 80% světa a byl konec. Já už jen přihlížel, jak mi dobyli vesnice.
Na své přátele, ze světa 4 nezapomenu, protože mě naučili hrát a jim za to moc děkuji!!! :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru