• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vzpomínky Mireček

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser651

Guest
Moje účinkování na Divokých kmenech se datuje někdy v listopadu 2007. Marodil jsem a syn mne přizval k suprové hře, kterou hraje on i jeho kamarád. Smál jsem se, že je to nějaké přeskakování z domu na dům a že takovou hru si rád na deset minut zahraju. A ono ejhle. je to ji drahnou dobu a jsem tady pořád.
Byl jsem u ukončení herních světů na sv4, pak na sv3 a nakonec i u kapitulace a nabídky ukončení na sv2, kde se nakonec někteří kapitulující hráči 3 dny před ukončením cukli a vytvořili opět svůj bývalý kmen a jede se od začátku, jenom s tím rozdílem, že spousta dobrých hráčů kmene GTLH svůj účet ukončili, protože nechtěli s nimi být ve kmenu a toho oni využili. Nyní se blíží konec na sv5.
Hra je to napínavá a ač nejsem žádný super bojovník, našel jsem zde spoustu dobrých kamarádů a kamarádek do soukromého a reálného života.
Nechci se nějak moc rozepisovat, prostě mne tato hra baví a doufám, že ještě nějakou chvíli u ní vydržím a jdu na to, volají mne mé vesnice.
Mireček
 

DeletedUser36491

Guest
Už nejednou čtu, že dospělé naučili jejich děti :D

Jinak je to dobré :)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru