• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Vzpomínky - Patrickus

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Moje začiatky na Dk boli na slovenskom svete 14 pod nickom patr1ckus. Hral som ešte dávnejšie, ale to už si ani tak nepamätám, vtedy tuším bola ešte stará grafika, alebo sa mi to len marí, neviem... Najskôr som mal jednu dedinu, nevedel som, čo ako spraviť, komunikoval som s lepšími hráčmi cez správy (cudzími) a pomáhali mi, teda aspon tí, čo boli ochotní, s mojím vývojom. Prvá šlachta, myslel som si, že na jeden útok si zoberiem dedinu a budem v top 10, lenže ako neskôr zisťujem, tuším som sa mýlil :D. Neskôr sa môj prvý svet stal mojím najlepším a to som ho hral niečo viac než pol roka. Medzitým som hral na sk svete 16, kde som bol v strede sveta a rozobrali ma tam lamky a zradcovia. Keď išlo 20 útokov na 5 dedín a skoro všetko full, skoro som zo stoličky padol, no aj to musí byť.Teraz tam hrám už 3. krát a útočím na hráčov vedla seba.
Na cz26 som začal len tak, pretože tam je dobrá rýchlosť - 2. Nick som si len málo zmenil - Patrickus.
Najskôr sa mi zdalo, že to je nudný svet - poznal som len jedného hráča, ktorý bol dosť daleko. Keď som mal viac dedín, začali prvé útoky, a tak už som sa pomaly lúčil s 26, lenže potom mi prišla ponuka do kmeňa, ktorý na mňa útočil - čo som vôbec nepochopil, a tak vo mne začalo nadšenie a chuť do hry. Postupne spoznávam ďalších a ďalších dobrých hráčov tak isto aj zakladatela "osobného nepriatelského kmeňa" s ktorým som v kontakte dodnes. Vela hráčov z mojich známych skončilo a je mi aj celkom smutno.
Momentálne je vojna s najväčším kmenom na tom svete a nie je to ľahké.. Nie som na hranici ale podpory tam, podpory tam, ďalej posielať aj iným "známym". Jeden hráč od nepriatelov si zmyslí, že zaútoči na 4 a za 2 dni si na nich rozbije cca. 100 full, šak čo, jemu to nevadí, ked má 400 dedín. No každý deň sa prihlasujem s tým, že hocikedy prídem a pojde cez 100 útokov na moje vesničky, ktoré mám tak rád :D
A popri všetkých svetoch, ktoré som už hral a hrám, som už zažil hocičo - Speedy od večera do rána, budíky na útoky a podobné veci, ale aj tak ma tá hra baví aj keď neviem na ako dlho, no viem, že si nenehám vziať moje vesnice
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru